Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2009, 16:55

autor: Vercetti

Ujawniono datę premiery The Saboteur

Data premiery jednej z ciekawiej zapowiadających się gier akcji tej jesieni została wreszcie ustalona. Electronic Arts podało do wiadomości, że umiejscowiona w klimatach II wojny światowej gra The Saboteur ukaże się w sklepach na początku września.

Data premiery jednej z ciekawiej zapowiadających się gier akcji tej jesieni została wreszcie ustalona. Electronic Arts podało do wiadomości, że umiejscowiona w klimatach II wojny światowej gra The Saboteur ukaże się w sklepach na początku grudnia.

Ujawniono datę premiery The Saboteur - ilustracja #1

Zgodnie z informacją prasową opublikowaną przez amerykańskiego wydawcę najnowsze dziecko zespołu Pandemic Studios trafi do europejskich posiadaczy pecetów i konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 w dniu 4.12.2009, na cztery doby przed premierą w USA. W naszym kraju The Saboteur wyda firma Electronic Arts Polska.

EA ujawniło także, że najbliższa prezentacja przygód Seana, irlandzkiego żołnierza działającego w ruchu oporu, odbędzie się na imprezie Comic-Con, która wystartuje w San Diego w najbliższy czwartek. Autorzy produktu ujawnią wówczas nowe informacje na temat swojego przedsięwzięcia. Wiadomości będą ukazywać się także na oficjalnym twitterze producentów.