Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2015, 11:05

autor: Góral

Ubisoft wyprzedaje swoje gry na Steamie

Do 16 marca w sklepie Steam można nabyć w obniżonych cenach gry firmy Ubisoft. Do promocji załapały się takie tytuły jak Assassin's Creed IV: Black Flag, Valiant Hearts: The Great War czy też Child of Light.

Wczoraj w sklepie Steam rozpoczęła się wyprzedaż zorganizowana przez firmę Ubisoft, w ramach której za stosunkowo niewielkie (nie w każdym przypadku) pieniądze można nabyć szereg ciekawych produkcji francuskiego giganta. Promocja potrwa do 16 marca, a do oferty załapały się takie tytuły jak: Assassin's Creed IV: Black Flag za 9,99 euro (około 41 zł), Assassin's Creed: Liberation HD za 4,99 euro (około 20 zł), Valiant Hearts: The Great War za 3,74 euro (około 15 zł) czy też Child of Light za 5,09 euro (około 21 zł). Oczywiście to tylko kilka wybranych pozycji, pozostałe znajdziecie poniżej, a oprócz nich sprzedawane są również dodatki, warto więc samemu odwiedzić stronę wyprzedaży.

Ubisoft wyprzedaje swoje gry na Steamie - ilustracja #1

Wybrane gry z promocji Ubisoftu na Steamie:

Ubisoft wyprzedaje swoje gry na Steamie - ilustracja #3Ubisoft to obecnie jeden z kilku największych wydawców i producentów gier wideo. Firma została założona w 1986 roku przez braci Guillemot i początkowo zajmowała się dystrybucją gier innych koncernów na terenie Francji. Interes dość szybko rozwinął się na inne kraje, a dziś gigant posiada oddziały w około dwudziestu państwach, zatrudniając ponad dwa tysiące osób.