Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2015, 10:22

autor: luckie

Asteroids: Outpost wkrótce we wczesnym dostępie na Steamie. Zobacz pierwsze screeny

Twórcy Asteroids: Outpost zapowiadają, że gra już niedługo trafi na Steama w ramach programu Early Access. Zobacz, jak kolejne wcielenie klasycznej produkcji znanej z automatów Atari prezentuje się na screenach.

Asteroids: Outpost, nowe wcielenie klasycznej gry na automaty i konsole firmy Atari, już niedługo ma się pojawić we wczesnym dostępie na Steamie. Deweloperzy ze studia Salty Games planują mocno zaangażować fanów w proces produkcji, poprzez informowanie na bieżąco o postępach prac, wypuszczanie mnóstwa materiałów z gry i wywiadów oraz wsłuchiwanie się w ich narzekania (do czego twórcy gorąco zachęcają). Oczywiście w pierwszych tygodniach od debiutu wczesnej wersji produkcji ma sporo brakować do doskonałości, ale twórcy obiecują, że rozgrywka i tak będzie w stanie dostarczyć mnóstwo dobrej zabawy. Przy okazji opublikowali oni pierwsze właściwe screeny z gry.

Obrona przed asteroidami przyjmie nowy wymiar - Asteroids: Outpost wkrótce we wczesnym dostępie na Steamie. Zobacz pierwsze screeny - wiadomość - 2015-03-13
Obrona przed asteroidami przyjmie nowy wymiar
Wczesna wersja Asteroids: Outpost lada moment powinna trafić na Steama - Asteroids: Outpost wkrótce we wczesnym dostępie na Steamie. Zobacz pierwsze screeny - wiadomość - 2015-03-13
Wczesna wersja Asteroids: Outpost lada moment powinna trafić na Steama
Asteroids: Outpost wkrótce we wczesnym dostępie na Steamie. Zobacz pierwsze screeny - ilustracja #3
Asteroids: Outpost wkrótce we wczesnym dostępie na Steamie. Zobacz pierwsze screeny - ilustracja #4

Pierwsze Asteroids było nieskomplikowaną arcade’ówką wypuszczoną w 1979 roku na automatach do gier oraz konsoli Atari 2600. Gracz sterował w niej statkiem kosmicznym i zestrzeliwał nadlatujące asteroidy. Asteroids: Outpost nawiązuje do tej klasycznej marki, oferując przy tym znacznie bardziej skomplikowaną rozgrywkę i oprawę audiowizualną. Tytuł ma umożliwiać wielu graczom zakładanie i wspólną obronę kosmicznych kolonii wydobywczych przed niebezpiecznymi deszczami meteorytów. Twórcy określają swoją produkcję mianem symulatora przetrwania w otwartym świecie („open world, sandbox survival game)” z elementami MMO.

  1. Oficjalna strona gry Asteroids: Outpost