Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2017, 17:19

autor: Góral

The Avengers Project - twórcy Tomb Raidera robią grę z Avengersami

Zapowiedziano The Avengers Project - tajemniczą grę z superbohaterami z grupy Avengers, tworzoną przez ekipy Crystal Dynamics (Tomb Raider) oraz Eidos-Montréal (Deus Ex). Niestety oprócz krótkiego zwiastuna nie doczekaliśmy się żadnych konkretów.

Firma Square Enix zapowiedziała The Avengers Project. Ma to być gra z tytułowymi Avengersami, nad którą pracuje studio Crystal Dynamics (znacie je doskonale z serii Tomb Raider) oraz Eidos-Montréal (Deus Ex). Niestety obecnie nie wiemy nic więcej. Nie zdradzono ani docelowych platform sprzętowych, ani przynależności gatunkowej, ani terminu premiery – nic poza poniższym zwiastunem. Wiemy za to, że nie będzie to pierwsza i ostatnia gra stworzona w ramach współpracy Square Enix z Marvelem, gdyż podpisana umowa mówi o wielu produkcjach. Czekamy zatem na pierwsze konkrety, które pojawią się jednak dopiero w przyszłym roku.

Avengers to grupa superbohaterów znana z komiksów Marvela, która w ostatnich latach zdobyła olbrzymią popularność dzięki dwóm głównym filmom (Avengers z 2012 roku i Avengers: Czas Ultrona z 2015 roku) oraz kilku innym, tworzącym serie opowiadające o poszczególnych herosach. Do najsłynniejszych Avengersów zalicza się Kapitana Amerykę, Iron Mana, Hulka i Thora, choć fani kojarzą też takie ksywki jak Hawkeye czy Czarna Wdowa.

The Avengers Project - twórcy Tomb Raidera robią grę z Avengersami - ilustracja #2