Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2020, 10:01

autor: Aquma

Marvel’s Avengers – nowy zwiastun i informacje o edycjach

Firma Square Enix podzieliła się kolejnym, krótkim zwiastunem przygodowej gry akcji osadzonej w komiksowym uniwersum Marvela – Marvel’s Avengers. Przedstawiono także informacje na temat poszczególnych edycji.

Marvel’s Avengers z kolejnym zwiastunem. - Marvel’s Avengers – nowy zwiastun i informacje o edycjach - wiadomość - 2020-02-14
Marvel’s Avengers z kolejnym zwiastunem.

W SKRÓCIE:

  1. jest nowy trailer Marvel’s Avengers;
  2. Deluxe Edition: 6 strojów, 6 nameplate’ów i granie 72 godziny wcześniej;
  3. Earth’s Mightiest Edition: zawartość Deluxe plus breloczek, klamra na pasek, zapinka, zabawka, steelbook, obrazek oraz figurka Kapitana Ameryki;
  4. bonusy pre-orderowe: nameplate, zestaw kostiumów, dostęp do beta-testów.

Firma Square Enix zaprezentowała nowy trailer Marvel’s Avengers – przygodowej gry akcji, w której wcielimy się w bohaterów znanych z komiksowego uniwersum stworzonego przez tzw. Dom Pomysłów. Materiał trwa zaledwie minutę, ale przedstawia fragmenty rozgrywki z udziałem kilku znanych postaci, takich jak Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Iron Man czy Thor.

Przy okazji poinformowano również, że poza edycją standardową w sklepach dostępne będą także dwie dodatkowe wersje gry: Deluxe Edition oraz Earth’s Mightiest Edition. Ta pierwsza zaoferuje dostęp do sześciu strojów w grze, sześciu ekskluzywnych nameplate’ów (ikonek, oznaczeń, których możemy używać przy swojej ksywce) oraz pozwoli zagrać w omawiany tytuł 72 godziny wcześniej. Posiadacze PS4, którzy kupią grę na PlayStation Store, otrzymają dodatkowy nameplate Ms. Marvel, emotkę i motyw dla konsoli.

W ramach drugiego, bogatszego wydania Earth’s Mightiest Edition otrzymujemy dodatkowo breloczek w kształcie Mjolnira (młota Thora), steelbook, zapinkę na ubranie, klamrę do paska z logiem Czarnej Wdowy, „zdjęcie” Avengersów, zabawkę Hulka (tzw. bobblehead) oraz całkiem imponującą figurkę Kapitana Ameryki.

Marvel’s Avengers: Earth’s Mightiest Edition - Marvel’s Avengers – nowy zwiastun i informacje o edycjach - wiadomość - 2020-02-14
Marvel’s Avengers: Earth’s Mightiest Edition

Osoby, które zdecydują się na zamówienie gry przed premierą, otrzymają jeszcze specjalny nameplate, zestaw kostiumów i dostęp do beta-testów.

Marvel’s Avengers – bonusy przy zamówieniach przedpremierowych.
Marvel’s Avengers – bonusy przy zamówieniach przedpremierowych.

Przypominamy, że gra Marvel’s Avengers zmierza na pecety, platformę Google Stadia oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł miał zadebiutować 15 maja tego roku, ale jego premiera została przesunięta – ukaże się dopiero 4 września. Produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej (kinowej – z napisami).

  1. Marvel’s Avengers – strona oficjalna
  2. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers