Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2019, 15:05

Sterowniki od Nvidii i AMD oraz premiera Hunt: Showdown - wieści

Dziś piszemy o nowych sterownikach do kart grafiki od firm AMD i Nvidia oraz grze Hunt: Showdown, która opuściła wczesny dostęp. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.8.2

Control znalazło się w centrum zainteresowania również producentów kart graficznych. - Sterowniki od Nvidii i AMD oraz premiera Hunt: Showdown - wieści - wiadomość - 2019-08-28
Control znalazło się w centrum zainteresowania również producentów kart graficznych.

Wczoraj swoją premierę miała trzecioosobowa strzelanka Control od studia Remedy. Z tej okazji firma AMD wypuściła nową wersję sterowników do swoich kart grafki, oznaczoną numerem 19.8.2. Prócz dodania wsparcia dla wspomnianej produkcji oraz Man of Medan i mechanizmu HDCP 2.3 (w przypadku kart z serii Radeon RX 5700) eliminują one również szereg błędów, związanych między innymi z nieprawidłowym działaniem Rocket League, League of Legends oraz Fortnite'a. Pełen spis elementów znajdujących się w najnowszej wersji oprogramowania od AMD, wraz z listą znanych problemów i linkami do ściągnięcia, znajdziecie w tym miejscu.

Sterowniki Nvidia GeForce Game Ready 436.15 WHQL

W tyle za AMD nie pozostała firma Nvidia. „Zieloni” również wypuścili nową wersję sterowników do swoich kart grafiki. Nosi ona sygnaturę 436.15 WHQL i jej głównym zadaniem jest dodanie wsparcia dla Control. Tytuł ten jest szczególnie ważny dla giganta z Santa Clary, gdyż obsługuje on technologię ray tracingu, czyli obecne oczko w głowie producentów kart GeForce. Pracownikom Nvidii udało się również wyeliminować kilka błędów, do których możemy zaliczyć przekłamania graficzne podczas zabawy w Forzie Motorsport 7. Pełną dokumentację nowych sterowników znajdziecie tutaj. Je same możecie ściągnąć z tej strony lub za pośrednictwem GeForce Experience.

Hunt: Showdown opuszcza wczesny dostęp

Po osiemnastu miesiącach pecetowa wersja gry Hunt: Showdown, czyli sieciowa strzelanka FPP od studia Crytek (twórców Crysisa i pierwszego Far Crya), otrzymała aktualizację 1.0, która wyprowadziła ją z fazy wczesnego dostępu. Premierowa wersja tytułu zawiera dwie mapy obejmujące powierzchnię 1 km x 1 km, dwa tryby zabawy (Bounty Hunt i Quickplay) przeznaczone dla maksymalnie 12 graczy, a także dużą różnorodność, jeśli chodzi o przedmioty, bronie oraz personalizację i rozwój naszego protagonisty. Więcej szczegółów znajdziecie we wpisie na karcie produktu w serwisie Steam.

Hunt: Showdown jest na razie dostępny na PC oraz Xboksie One w ramach programu Xbox Game Preview. Warto wspomnieć, że pełna wersja gry miała dziś się ukazać także na konsoli firmy Microsoft, lecz w ostatniej chwili zmieniono plany i debiut przełożono na bliżej niesprecyzowany okres. W planach jest również wydanie na PlayStation 4. Ma się ono pojawić jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Last Oasis
 2. Ancestors: The Humankind Odyssey
 3. Frostpunk
 4. Atomicrops
 5. Rush Wars
 6. Hunt: Showdown
 7. Paralives
 8. Mario Kart Tour
 9. Yaga
 10. The Touryst
 11. Stranded Sails: Explorers of the Cursed Islands
 12. Stormland

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. The Shattering Teaser