Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Rush Wars (AND)

Rush Wars

Szybka strategia opracowana przez studio Supercell. W Rush Wars przejmujemy kontrolę nad oddziałem żołnierzy, a naszym zadaniem jest podbój kopalń złota należących do innych graczy i obrona własnej bazy przed wrogimi atakami.

Strategiczne | RTS | PvP | multiplayer

Okładka Rush Wars (AND)

producent: Supercell

wydawca: Supercell

data premiery gry:

2020

AND iOS

Rush Wars to szybka gra strategiczna, opracowana przez studio Supercell. Mowa o deweloperach, którzy wcześniej dostarczyli takie produkcje, jak Clash of Clans, Clash Royale, Boom Beach czy Brawl Stars. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W Rush Wars akcję ukazano z lotu ptaka. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad oddziałem żołnierzy, a naszym zadaniem jest podbój kopalń złota należących do innych graczy i zdobycie cennych łupów. Należy przy tym mieć się na baczności, gdyż nasza placówka także może zostać najechana. Z tego względu równie ważne, co skomponowanie skutecznej drużyny, jest zadbanie o umocnienia własnej bazy.

Zdobyte złoto możemy przeznaczyć na ulepszenie wojska i fortyfikacji. Oprócz standardowych jednostek w naszej armii pojawiają się tak zwani dowódcy (ang. Commanders), dysponujący unikalnymi zdolnościami; umiejętne wykorzystanie tych ostatnich pozwala odmienić los niejednej potyczki. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że zmagania toczą się na różnorodnych mapach, z których każda oferuje unikalne modyfikatory rozgrywki. W miarę postępów zdobywamy specjalne paczki zawierające nowych dowódców i niedostępne wcześniej jednostki.

Tryby gry

Rush Wars opracowano wyłącznie z myślą o multiplayerowej zabawie. Gracze mogą walczyć w pojedynkę lub łączyć się w zespoły i wspólnie dążyć do zwycięstwa.

Kwestie techniczne

Barwną grafikę gry Rush Wars utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Rush Wars

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Rush Wars

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS