Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSANDWWW
Okładka Evil Genius Online: The World Domination Simulation (AND)
OkładkaEvil Genius Online: The World Domination Simulation (AND)

Evil Genius Online: The World Domination Simulation

Evil Genius Online

Przeglądarkowa strategia ekonomiczna free-to-play, należąca do serii zapoczątkowanej w 2004 roku na PC. Gracze wcielają się w rolę klasycznego arcyłotra, który pragnie stać się najbardziej niesławnym geniuszem zła.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | szpiegowskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Evil Genius Online: The World Domination Simulation Premiera

18lut2015

iOS

5maj2015

WWW AND

producent: Rebellion wydawca: Rebellion Strona oficjalna

Gry podobne do Evil Genius Online: The World Domination Simulation

Batman: Arkham Underworld

Clash of Clans

Jurassic World: The Game

Evil Genius Online to sieciowa strategia ekonomiczna stanowiąca przeglądarkową odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2004 roku na pecetach. Grę opracowało studio Rebellion i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Gracze wcielają się w rolę arcyłotra pokroju tych ze starych filmów szpiegowskich, jak produkcje z udziałem Jamesa Bonda. Zabawę zaczynamy jako początkujący kryminalista ze skromnymi środkami i wybujałymi ambicjami stania się najbardziej niesławnym geniuszem zła na świecie. Cała gra utrzymana jest w mocno humorystycznej konwencji, z którą współgra lekko kreskówkowa stylistyka grafiki.

Podstawowym elementem zabawy jest rozbudowa podziemnej bazy. Poza konstruowaniem nowych pomieszczeń zajmujemy się rekrutowaniem i szkoleniem sługusów, którym następnie przydzielamy misje, pomagające nam przejąć kontrolę nad światem. Mogą oni m.in. włamywać się na serwery banków, wywoływać niepokoje społeczne oraz wykonywać wiele innych nikczemnych czynów. Podwładni, tak jak my, nie grzeszą moralnością, więc posłuszeństwo musimy wymuszać strachem i przemocą. Ostatecznym środkiem dyscyplinującym jest pokazowa egzekucja jednego z nieposłusznych sługusów.

Podczas zabawy gracz musi także prowadzić badania nad nowymi niebezpiecznymi technologiami, a następnie wykorzystywać skonstruowane w ten sposób wynalazki do realizacji misji oraz dalszej rozbudowy bazy. Z tym wszystkim zintegrowany został aspekt społecznościowy, pozwalający na szpiegowanie innych użytkowników i sabotowanie ich przedsięwzięć. Skuteczne uprzykrzanie życia konkurencji jest oczywiście sowicie nagradzane.

Evil Genius Online oferuje atrakcyjną w pełni trójwymiarową grafikę. Zarówno projekty postaci, jak i lokacje wykonano w kolorowym i lekko karykaturalnym stylu, który dobrze pasuje do humorystycznego klimatu gry.

Ostatnia modyfikacja 23 lutego 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Evil Genius Online: The World Domination Simulation: 12+

Evil Genius Online: The World Domination Simulation Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
WWW
iOS
AND