Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWWiOSAND
Okładka Operation X (WWW)
OkładkaOperation X (WWW)

Operation X

Operation X: The Agent Game | Operation X: Zostań Agentem

Prosta gra MMORPG, w której wcielamy się w międzynarodowego agenta na usługach tajnej organizacji ESCB.

RPG | zagraj za darmo | MMORPG | szpiegowskie | MMO

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Operation X Premiera

4gru2013

WWW

8cze2014

AND iOS

producent: Playata wydawca: Playata Strona oficjalna

Operation X to prosta w swych założeniach gra MMORPG, w której wcielimy się w międzynarodowego agenta na usługach tajnej organizacji ESCB. Za powstanie tytułu odpowiada niemieckie studio Playata, znane z gry Hero Zero.

Po wykreowaniu własnej postaci i przebrnięciu przez krótki samouczek, rozpoczynamy karierę agenta. Naszym głównym zadaniem jest podróżowanie po europejskich miastach w poszukiwaniu informacji, które pomogą zdemaskować zagrażające międzynarodowemu bezpieczeństwu organizacje przestępcze. Gra oferuje trzy rodzaje misji: czasowe, umiejętnościowe oraz walki. Co ciekawe, w kolejnych misjach nie uczestniczymy samodzielnie, a ich rezultat jest generowany automatycznie. Nasza rola sprowadza się jedynie do rozdysponowania zainkasowanych punktów doświadczenia oraz gotówki.

W miarę wzrostu doświadczenia możemy ulepszać cztery podstawowe parametry naszego agenta, takie jak forma, inicjatywa, inteligencja oraz instynkt. Za zarobione pieniądze możemy natomiast kupić nowe elementy ubioru, uzbrojenia oraz wyposażenia, przydatnego podczas wykonywania zadań. Czas wolny pomiędzy misjami poświęcić możemy na walki treningowe, które zaowocują wzrostem umiejętności agenta lub pracę biurową, generującą trochę dodatkowej gotówki. W grze przewidziano także możliwość rywalizacji PvP i przyłączenia się do już istniejącej lub założenia własnej drużyny agentów.

Oprawa graficzna gry bazuje na statycznych obrazkach i nie wykracza poza przeciętność. Operation X dostępny jest w modelu free-to-play, którego głównym ograniczeniem jest czas, potrzebny na realizację poszczególnych misji. Oczekiwanie możemy rzecz jasna skrócić, korzystając z systemu mikropłatności.

Ostatnia modyfikacja 16 stycznia 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Operation X: Odpowiednia dla każdego wieku.

WWW
iOS
AND