Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSANDWP
Okładka Plunder Pirates (iOS)

Plunder Pirates

Osadzona w pirackich klimatach strategia MMO, w której stajemy na czele grupy nieustraszonych korsarzy, a naszym zadaniem jest rozbudowa bazy i zdobywanie nowych terytoriów.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | PvP | piraci

Okładka Plunder Pirates (iOS)

data premiery gry:

anulowana

WP

13cze2014

iOS

22kwi2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Plunder Pirates to osadzona w pirackich klimatach strategia MMO, w której gracze rozwijają swe zamorskie bazy i stają do rywalizacji PvP z innymi uczestnikami zabawy. Za powstanie tytułu odpowiada studio Midoki, założone przez byłych pracowników takich gigantów branży jak Sony czy Eidos. Wydawcą gry jest zaś fińska firma Rovio, znana głównie za sprawą cyklu Angry Birds.

Mechanika rozgrywki bazuje na podobnych rozwiązaniach co Clash of Clans czy Backyard Monsters. W grze stajemy na czele grupy nieustraszonych piratów, a naszym głównym celem jest sprawna rozbudowa bazy. Podczas zabawy zajmujemy się m.in. gromadzeniem surowców, wznoszeniem nowych obiektów oraz prowadzeniem badań nad coraz to nowszymi technologiami. Niezwykle ważnym elementem rozgrywki jest zadbanie o odpowiednie zdolności obronne naszej osady, gdyż prędzej czy później stajemy się także ofiarą ataków ze strony innych graczy.

Jednym z ważniejszych punktów każdej bazy jest stocznia, w której gracze zajmują się budową statków. Kiedy już uda nam się zgromadzić odpowiednio silną flotę, możemy udać się na podbój nowych terenów, plądrując miasta – zarówno te kontrolowane przez sztuczną inteligencję, jak i zarządzane przez innych graczy. Co ważne, walka odbywa się nie tylko na morzu, a nasi piraci mogą opuścić pokład statku i siać zniszczenie także drogą lądową. W porównaniu z konkurencyjnymi produkcjami, Plunder Pirates wyróżnia się także specjalnym trybem eksploracyjnym, w którym możemy odkrywać niezbadane rejony mórz, poszukiwać ukrytych skarbów i walczyć z legendarnymi morskimi potworami.

Plunder Pirates dystrybuowane jest w popularnym modelu free-to-play, wzbogaconym opcjonalnymi mikropłatnościami, dzięki którym możemy w znaczący sposób ułatwić sobie zabawę. Jedną z mocniejszych stron gry jest niesamowicie kolorowa oprawa graficzna, wykonana w pełnym trójwymiarze i podszyta sporą dawką poczucia humoru. Podobnie jak w większości popularnych strategii MMO, istotną rolę w grze spełniają zakładane przez graczy gildie. Oprócz unikalnych korzyści dla wszystkich członków danej społeczności, pozwalają one m.in. na wspólne wyprawy przeciwko najmocniejszym przeciwnikom i konkurencyjnym zrzeszeniom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Plunder Pirates

12+

Wymagania sprzętowe Plunder Pirates

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Windows Phone

Windows Phone

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Najlepsze gry mobilne w stylu Clash of Clans
Najlepsze gry mobilne w stylu Clash of Clans

wiadomość19 lutego 2015

W następnym przeglądzie gier mobilnych polecamy trzy najlepszym naszym zdaniem mobilne strategie stanowiące alternatywy dla szalenie popularnego Clash of Clans.

iOS
AND
WP