Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2019, 14:15

autor: AlexB

Sterowniki Nvidia GeForce 441.20, kolejna aktualizacja The Sims 4 i inne wieści

Dziś piszemy o kolejnej wersji sterowników od firmy Nvidia, nowych misjach, mapach itp. w Wolfenstein: Youngblood oraz aktualizacji do The Sims 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki Nvidia GeForce Game Ready 441.20 WHQL

W sieci pojawiła się nowa wersja sterowników Game Ready do kart grafiki od firmy Nvidia. Noszą one sygnaturę 441.20 WHQL i ich główną funkcją jest dodanie wsparcia dla Star Wars Jedi: Upadły zakon, który zadebiutuje na rynku w przyszły piątek, a także przeznaczonego na urządzenia VR Stormland. Ponadto trzy kolejne monitory otrzymały obsługę CUDA 10.2. Dodatkowo wyeliminowano problemy między innymi z nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu w Red Dead Redemption II, wyświetlaniem błędu VULKAN_ERROR_DEVICE_LOST w grze The Surge 2 czy spadkiem wydajności w Counter-Strike: Global Offensive. Pełną dokumentację nowych sterowników od firmy Nvidia znajdziecie w tym miejscu. Je same ściągniecie z tej strony bądź za pośrednictwem GeForce Experience.

Nowości w Wolfenstein: Youngblood

Czy nowości zachęcą graczy do powrotu do Wolfenstein: Youngblood? - Sterowniki Nvidia GeForce 441.20, kolejna aktualizacja The Sims 4 i inne wieści - wiadomość - 2019-11-13
Czy nowości zachęcą graczy do powrotu do Wolfenstein: Youngblood?

Studio MachineGames wypuściło aktualizację 1.0.7 do gry Wolfenstein: Youngblood. Przede wszystkim dodaje ona do tej pobocznej odsłony kultowego cyklu strzelanek FPP zupełnie nową zawartość. W grze znalazły się świeże poziomy, umiejętności dla każdego z trzech drzewek, przeciwnicy, gesty dopingu oferujące siostrom Blazkowicz bonusy w postaci dodatkowej amunicji czy poczwórnych obrażeń, skórki, a także misja poboczna polegająca na poszukiwaniu poukrywanych na terenie Paryża artefaktów. Wszelkie szczegóły na temat wymienionych elementów są dostępne w specjalnym wpisie na oficjalnej stronie firmy Bethesda.

Z aktualizacji 1.0.7 mogą się już cieszyć posiadacze Wolfenstein: Youngblood na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gracze na Nintendo Switch muszą na nią jeszcze trochę poczekać.

Aktualizacja do The Sims 4

Studio Maxis wciąż rozwija The Sims 4. - Sterowniki Nvidia GeForce 441.20, kolejna aktualizacja The Sims 4 i inne wieści - wiadomość - 2019-11-13
Studio Maxis wciąż rozwija The Sims 4.

Nowego patcha otrzymało również The Sims 4. Słynny „symulator życia” z przymrużeniem oka od studia Maxis otrzymał dzięki niemu między innymi poprawiony interfejs, świeżą muzykę oraz niespotykane dotąd w grze ubrania. Ponadto wyeliminowano całkiem sporo problemów związanych z szeroko pojętymi technikaliami zarówno w podstawowej wersji gry, jak i rozlicznych dodatkach, których od 2014 roku, czyli premiery tytułu na PC, wyszło już 29. Przypominamy, że w najbliższy piątek ukaże się kolejny, który pozwoli na zasmakowanie studenckiego życia.

Jeśli chcecie zobaczyć pełną zawartość najnowszego patcha do The Sims 4, to wejdźcie na tę stronę. Uwaga! Aktualizacja jest dostępna na komputerach z systemami Windows oraz Mac. Powinna się ona ściągnąć automatycznie po uruchomieniu platformy Origin.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition
 2. Pistol Whip
 3. New Guilty Gear
 4. Jump Force
 5. We Happy Few: We All Fall Down
 6. The Stretchers
 7. Super Street: Racer
 8. Ratropolis
 9. Project Witchstone
 10. New Super Lucky's Tale
 11. Need for Speed: Heat
 12. Jumanji: Gra wideo

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Pokemon Shield zwiastun #1
 2. War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius zwiastun #1
 3. The Sims 4: Uniwersytet zwiastun #1
 4. Terminator: Resistance zwiastun #1
 5. Superliminal zwiastun na premierę
 6. Reborn: A Samurai Awakens zwiastun #1
 7. Molek-Syntez zwiastun #1
 8. Garfield Kart: Furious Racing zwiastun na premierę
 9. Endless Memories zwiastun #1