Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2019, 18:40

autor: qjin

Dodatek The Sims 4: Uniwersytet oficjalnie zapowiedziany – zobacz zwiastun

Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała kolejny dodatek do gry The Sims 4, zatytułowany Uniwersytet (ang. Discover University). Udostępniono pierwsze szczegóły, screeny i zwiastun.

The Sims 4: Uniwersytet to kolejny dodatek do popularnej serii EA. - Dodatek The Sims 4: Uniwersytet oficjalnie zapowiedziany – zobacz zwiastun - wiadomość - 2019-10-22
The Sims 4: Uniwersytet to kolejny dodatek do popularnej serii EA.

Potwierdziły się ostatnie przecieki sugerujące, że kolejnym rozszerzeniem do The Sims 4 będzie Uniwersytet (ang. Discover University). Firma Electronic Arts nie zwlekała długo i oficjalnie zapowiedziała nowy dodatek do produkcji studia EA Maxis. Jak łatwo domyślić się z tytułu, będzie on poświęcony studenckiemu życiu w simsowym świecie, a konkretnie w nowoczesnym Instytucie Foxbury albo historycznym Uniwersytecie Britechester.

Robotyka ma być jedną z atrakcji, jakie mogą skusić Simy w nowoczesnym Instytucie. - Dodatek The Sims 4: Uniwersytet oficjalnie zapowiedziany – zobacz zwiastun - wiadomość - 2019-10-22
Robotyka ma być jedną z atrakcji, jakie mogą skusić Simy w nowoczesnym Instytucie.
Nowe wyposażenie pozwoli na duże możliwości dostosowania wyglądu swojego pokoju. - Dodatek The Sims 4: Uniwersytet oficjalnie zapowiedziany – zobacz zwiastun - wiadomość - 2019-10-22
Nowe wyposażenie pozwoli na duże możliwości dostosowania wyglądu swojego pokoju.

Tradycyjnie oprócz nowych lokacji można spodziewać się wysypu przedmiotów i ubrań związanych z motywem przewodnim rozszerzenia. Gracz po przyjęciu na uczelnię zdecyduje czy jego sim ma zamieszkać w akademiku, a następnie wybierze najbardziej interesujące zajęcia lekcyjne, wśród których znajdą się biologia, informatyka, prawo czy inżynieria. Oprócz obowiązków studenta nie zabraknie także rozrywkowych aktywności, np. spotkań w klubie studenckim, zwiedzania okolic na rowerze poza kampusem, gry w simsową odmianę ping-ponga czy akademickich imprez. W dodatku pojawią się też organizacje zajmujące się robotyką czy tajemne stowarzyszenia, więc na brak atrakcji fani serii nie powinni narzekać.

Wersja na komputery PC i Mac ukaże się 15 listopada w cenie 139,90 zł, natomiast edycje przeznaczone na konsole PlayStation 4 i Xbox One trafią do sprzedaży 17 grudnia 2019 roku. Przypominamy na koniec, że do działania dodatku wymagana będzie podstawowa wersja gry The Sims 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.