Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2019, 11:31

The Sims 4 Discover University - wyciek potwierdza istnienie dodatku

Dzięki wyciekowi z serwisu Microsoft Store wiemy już na pewno, że w tym roku ukaże się dodatek The Sims 4: Discover University. Poznaliśmy również jego zawartość.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku The Sims 4 otrzyma jeszcze jeden dodatek. - The Sims 4 Discover University - wyciek potwierdza istnienie dodatku - wiadomość - 2019-10-21
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku The Sims 4 otrzyma jeszcze jeden dodatek.

Na początku miesiąca pojawiły się plotki, że następnym dodatkiem do The Sims 4 będzie Discover University. Rozszerzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, ale najnowsze doniesienia pokazują, że jest to tylko kwestia czasu.

Źródłem przecieku jest amerykańska wersja serwisu Microsoft Store, gdzie zbyt wcześnie opublikowano profil dodatku The Sims 4: Discover University na Xboksa One. Datę premiery ustalono na 17 grudnia tego roku, ale wersje konsolowe rozszerzeń do tej gry są zawsze opóźnione w stosunku do wydań pecetowych. Sadząc po wcześniejszych produkcjach, możemy więc spodziewać się, że DLC trafi na PC 15 listopada.

W profilu gry w sklepie Microsoft Store znalazł się również opis dodatku. Dzięki The Sims 4: Discover University nasze simy rozpoczną edukację w starym Uniwersytecie Britechester lub w nowoczesnej uczelni znanej jaki Instytut Foxbury. Postacie będą mogły uczęszczać na zajęcia m.in. z pedagogiki, inżynierii, informatyki, biologii oraz prawa. Pojawi się nawet kurs dla łotrów.

Gracze nie będą zmuszeni do obecności na zajęciach, ale wpłynie ona na edukacyjne osiągnięcia naszej postaci. Między wykładami simy udadzą się do kwater w kampusie, spędzą czas w bibliotece i we wspólnych pomieszczeniach rekreacyjnych lub zwiedzą na rowerze miasteczko Britechester.

Możliwe będzie również kibicowanie uczelnianym drużynom podczas zawodów sportowych oraz branie udziału w sesjach wkuwania z innymi studentami. Wolny czas z przyjaciółmi spędzimy m.in. na graniu w ping-ponga oraz imprezach ze współlokatorami lub dołączając do klubów uniwersyteckich.

The Sims 4: Discover University pozwoli również urządzać pokoje simów w akademikach, w czym pomoże solidny zestaw nowych przedmiotów. Nie zabraknie również dodatkowych ubrań.

Przypomnijmy, że The Sims 4 zadebiutowało w 2014 roku na PC. Gracze konsolowi musieli na swoje wersje sporo poczekać, gdyż dopiero w 2017 r. gra trafiła na Xboksa One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry