Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2019, 11:21

autor: Aquma

Fan zamierza jeździć w GTA 5, póki nie wyjdzie GTA 6

Pewien fan serii GTA postanowił rozpocząć maraton - będzie grał w piątą odsłonę cyklu i jeździł po stanie San Andreas aż do premiery kolejnej części cyklu. Przedsięwzięcie można śledzić na żywo na platformie YouTube.

Oryginalny pomysł fana GTA. - Fan zamierza jeździć w GTA 5, póki nie wyjdzie GTA 6 - wiadomość - 2019-10-29
Oryginalny pomysł fana GTA.

Jeden z fanów Grand Theft Auto - prowadzący kanał 10HoursMovies w serwisie YouTube - postanowił, że będzie grał w piątą część cyklu i w kółko jeździł samochodem po San Andreas, dopóki nie zadebiutuje szósta odsłona serii. Udało mu się zrobić już ponad 800 okrążeń, ale biorąc pod uwagę fakt, że GTA VI nawet nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, prawdopodobnie jest to dopiero początek podróży. Transmisję można oglądać na żywo.

Jeśli macie wątpliwości, czy tego typu maraton na pewno jest dobry dla zdrowia, to pocieszamy, że mówiąc o przedsięwzięciu śmiałek w pewnym momencie używa liczby mnogiej, co daje nadzieję, że będzie zmieniał się z kimś za kółkiem, dzięki czemu nie wyzionie ducha przed ekranem (nie wspominając już o spowodowaniu w San Andreas wypadku kosztującego niewinne, wirtualne życia). Należy też zaznaczyć, że istnieją boty, które pozwalają automatycznie prowadzić samochód w GTA V, choć trudno powiedzieć, czy pomysłodawca wyzwania planuje stosować tego typu narzędzia (z jednej strony, byłoby to chyba trochę bez sensu, ale z drugiej... pomysł jest na tyle absurdalny, że można spodziewać się wszystkiego).

W sprawie jest też wątek finansowy - śmiałek przyjmuje bowiem dotacje od oglądających. Nie da się więc wykluczyć, że to po prostu sposób na podreperowanie budżetu... ale niewątpliwie całkiem sprytny i oryginalny.

Przypominamy, że ostatnio pojawiły się nowe plotki na temat kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto - odtwórca roli Trevora z GTA V zasugerował, że gra zadebiutuje w 2020 lub 2021 roku.

  1. Rockstar Games – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach