Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2019, 12:27

autor: Aquma

GTA 6 już niedługo? Tak sugeruje aktor, który wcielił się w Trevora

Steven Ogg - aktor znany z roli Trevora w GTA V - zasugerował w czasie panelu na Brazil Game Show 2019, że szósta odsłona cyklu Rockstar Games może pojawić się na rynku w 2020 lub 2021 roku.

GTA VI już w przyszłym roku? - GTA 6 już niedługo? Tak sugeruje aktor, który wcielił się w Trevora - wiadomość - 2019-10-16
GTA VI już w przyszłym roku?

W czasie imprezy Brazil Game Show 2019 Steven Ogg - aktor, który wcielił się w popularnego Trevora w Grand Theft Auto V - zasugerował, że szósta odsłona cyklu może pojawić się na rynku niedługo”, a konkretniej w 2020 lub 2021 roku. Informacja na ten temat pojawiła się na brazylijskim portalu MeUPS4.

Niedługo wyjdzie. Produkcja gier trwa siedem do ośmiu lat. Policzcie sobie - powiedział aktor w czasie panelu, na którym fani zadawali twórcom pytania.

GTA V pojawiło się w 2013 roku, więc łatwo policzyć, o jaką datę może chodzić Stevenowi Oggowi. Warto odnotować, że nie ma żadnych przesłanek sugerujących, że aktor jest w jakikolwiek sposób zaangażowany w prace nad kolejnym GTA. Rockstar nigdy nie wykorzystał dwukrotnie tej samej postaci w roli protagonisty, więc twórca może po prostu... zgadywać. Z drugiej strony, nie da się wykluczyć, że Trevor pojawi się w nowej odsłonie jako bohater niezależny (niekontrolowany przez gracza). Mimo wszystko warto podejść do tych wieści ze sporą dozą ostrożności.

Grand Theft Auto VI to jeden z tytułów, które najmocniej rozpalają wyobraźnię graczy. Choć produkcja nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, to wiele osób już teraz dopatruje się w niej murowanego hitu - w końcu stoi za nią studio Rockstar Games, autorzy wielu świetnie przyjętych gier. Plotki na temat tego projektu pojawiają się regularnie.

  1. Rockstar Games – strona oficjalna