Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2019, 09:26

autor: Adrian Werner

Wyciekły informacje o dodatku The Sims 4 Discover University

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce simy rozpoczną edukację na uniwersytecie. Według przecieku, następnym dodatkiem do przeboju studia Maxis będzie The Sims 4: Discover University.

Analogiczny dodatek ukazał się sześć lat temu do The Sims 3. - Wyciekły informacje o dodatku The Sims 4 Discover University - wiadomość - 2019-10-10
Analogiczny dodatek ukazał się sześć lat temu do The Sims 3.

Jeszcze nie zdążyły opaść emocje po premierze dodatku The Sims 4: Kraina magii, a fani gry mogą już wypatrywać kolejnej produkcji tego typu. W sieci pojawiły się bowiem przecieki odnośnie następnego rozszerzenia.

Źródłem tych informacji jest holenderski sklep LiveKaarten, na stronach którego pojawiła się produkcja zatytułowana The Sims 4: Discover University. Wątpliwości budzi data premiery, ustalona na 15 listopada tego roku, co wydaje się zbyt wczesnym terminem na debiut kolejnego dodatku. Ponadto umieszczona w serwisie okładka na pewno nie jest oficjalna, gdyż wykorzystuje modele z The Sims 3.

Mimo to The Sims 4: Discover University najprawdopodobniej jest prawdziwym rozszerzeniem. Kilka tygodni temu wzmiankę o tak zatytułowanym dodatku odnalazł bowiem w ofercie sklepów Target youtuber Pixelade.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie zaoferuje rozszerzenie. Jego tytuł sugeruje jednak, że simy udadzą się na uniwersytet, więc możemy spodziewać się nowych lokacji, przedmiotów, aktywności i ścieżek kariery powiązanych z wyższą edukacją.

Warto wspomnieć, że analogiczne dodatki otrzymały dwie poprzednie odsłony cyklu. W 2005 roku ukazało się The Sims 2: University, a w 2013 roku otrzymaliśmy The Sims 3: University Life. Oba rozszerzenia spotkały się z ciepłym przyjęciem, więc mamy nadzieję, że The Sims 4: Discover University okaże się równie udanym tytułem.

Przypomnijmy, że The Sims 4 zadebiutowało w 2014 roku na PC. Gracze konsolowi musieli na swoje wersje poczekać trzy lata, gdyż dopiero w 2017 r. gra trafiła na Xboksa One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry