Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS4
Okładka Guilty Gear -Strive- (PS4)

Guilty Gear -Strive- PS4

New Guilty Gear

Klasyczna bijatyka w widoku 2.5D, która stanowi kolejną część serii Guilty Gear, zapoczątkowanej w 1998 roku. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, za produkcję odpowiada studio Arc System Works.

Bijatyki | manga i anime | multiplayer | na 2 osoby | 2.5D | podzielony/wspólny ekran

Sony PlayStation 4
Okładka Guilty Gear -Strive- (PS4)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

2020

New Guilty Gear stanowi kolejną odsłonę serii klasycznych bijatyk Guilty Gear zapoczątkowanej w 1998 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich części za produkcję odpowiada studio Arc System Works.

Mechanika

Podczas zabawy w New Guilty Gear gracze biorą udział dynamicznych walkach, obejmując kontrolę nad jednym z dostępnych wojowników. Każdy z nich charakteryzuje się unikalnym stylem walki, atakami specjalnymi i kombosami. Dodatkowo część postaci korzysta z różnego rodzaju broni.

Pojedynki toczą się na specjalnych arenach i mają ograniczenia czasowe - każda trwa konkretną liczbę sekund. Wygrywa ten, kto opróżni pasek życia przeciwnika lub będzie posiadał więcej HP na koniec danej potyczki.

Tryby gry

W New Guilty Gear gracz może walczyć z postaciami kierowanym przez sztuczną inteligencję lub innymi osobami.

Kwestie techniczne

W New Guilty Gear zastosowano trójwymiarowe modele tła i postaci. Rozgrywka została natomiast przedstawiona w widoku z boku, co skutecznie imituje styl pierwszych odsłon serii. Całość utrzymana jest w mangowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Guilty Gear -Strive-

12+

The King of Fighters XV, nowe Guilty Gear i inne ciekawoski z EVO 2019
The King of Fighters XV, nowe Guilty Gear i inne ciekawoski z EVO 2019

wiadomość5 sierpnia 2019

Zebraliśmy w jeden news wszystkie najważniejsze zapowiedzi z turnieju EVO 2019. Podczas niego zapowiedziano gry The King of Fighters XV, Romance of the Three Kingdoms 14 oraz nowe Guilty Gear, jak również kolejne DLC do Soulcalibur VI, Tekken 7 i Samurai Shodown.