Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Super Street: Racer (Switch)

Super Street: Racer Switch

Zręcznościowa gra wyścigowa, stanowiąca rozwinięcie wydanej w 2018 roku Super Street: The Game. Zadaniem gracza jest budowa własnego samochodu i branie udziału w ulicznych wyścigach. Za grę odpowiadają Team6 Game Studios i Lion Castle.

Wyścigi | samochodowe | elementy zręcznościowe

Nintendo Switch
Okładka Super Street: Racer (Switch)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji Switch:

7listopada2019

7listopada2019

Nintendo eShop

Racer jest zręcznościową grą wyścigową. Gracz zasiada w niej za kierownicą samodzielnie skonstruowanego samochodu i bierze udział w ulicznych wyścigach na całym świecie. Za produkcję tytułu odpowiada studio Team6. Wydania podjęło się natomiast Lion Castle.

Mechanika

Tytuł oferuje typowo zręcznościowy model rozgrywki. Rdzeniem zabawy w Racer są wyścigi uliczne. Gracz ma okazję ścigać się po szeregu tras rozlokowanych po całym świecie – od Japonii po Stany Zjednoczone. Tym, co charakteryzuje tytuł, jest konieczność skonstruowania własnego samochodu. Do tego celu oddano pokaźną ilość części od licencjonowanych producentów.

Kwestie techniczne

Racer opiera się na rozwiązaniach wykorzystanych Super Street: The Game, co pozwoliło na uzyskanie szczegółowej, hiperrealistycznej oprawy graficznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Super Street: Racer

Klasyfikacja PEGI Super Street: Racer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.