Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Gear.Club Unlimited 2 (Switch)

Gear.Club Unlimited 2 Switch

Druga część serii Gear.Club Unlimited, która trafiła na konsolę Nintendo Switch.

Wyścigi | samochodowe | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Gear.Club Unlimited 2 (Switch)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

4grudnia2018

4grudnia2018

Nintendo eShop

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cykl Gear.Club narodził się na urządzeniach mobilnych; opisywane tutaj Gear.Club Unlimited 2 jest natomiast jego drugą odsłoną, która trafiła na konsolę Nintendo Switch. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych części serii, owa gra wyścigowa została opracowana przez studio Eden Games, w którego portfolio można znaleźć popularną markę Test Drive Unlimited.

Mechanika

Schemat rozgrywki w Gear.Club Unlimited 2 nie odbiega w znaczący sposód od tego, do czego przyzwyczaiła nas poprzednia odsłona cyklu. Filarem gry jest więc ponad dwieście pięćdziesiąt wyścigów, misji oraz wyzwań. O zwycięstwo walczymy na szutrowych i asfaltowych trasach o łącznej długości niemal trzech tysięcy kilometrów, które ulokowano w malowniczych miejscach pokroju ośnieżonych gór, gęsto zalesionych dolin, rozległych pustyń czy tropikalnych wybrzeży. Oprócz odnoszenia indywidualnych sukcesów ważną rolę odgrywa tutaj zarządzanie tytułowym klubem; wespół z najlepszymi kierowcami (których rekrutujemy w miarę postępów), rywalizujemy z zespołami innych graczy.

Wspinając się po szczeblach wyścigowej kariery, odblokowujemy samochody podatne na modyfikacje optyczne i mechaniczne; na liście ponad pięćdziesięciu licencjonowanych pojazdów znalazły się takie maszyny, jak Porsche 718 Boxter, Porsche 918 Spyder oraz Porsche 911 GT2RS, a także Dodge Viper, McLaren 720s czy Lotus 3-Eleven.

Kwestie techniczne

Biorąc pod uwagę możliwości konsoli Nintendo Switch, można stwierdzić, że trójwymiarowa grafika gry Gear.Club Unlimited 2 prezentuje wysoką jakość. Podobać się mogą tak szczegółowe modele samochodów, jak i zróżnicowane otoczenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Gear.Club Unlimited 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.