Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition (Switch)
OkładkaGear.Club Unlimited 2: Porsche Edition (Switch)

Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition Switch

Rozszerzona wersja gry wyścigowej Gear.Club Unlimited 2, opracowanej przez studio Eden Games. Porsche Edition wprowadza samochody marki Porsche, a także pozwala wziąć udział w nowej kampanii. Całość wzbogacono o wszystkie DLC wydane do podstawowej wersji gry.

Wyścigi | samochodowe | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition Premiera Switch

14listopada2019

Nintendo eShop

14listopada2019

producent: Eden Games wydawca: Microids/Anuman Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition

GRID: Autosport

Ridge Racer 8

Super Street: Racer

Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition to rozszerzona wersja wydanej w 2018 roku gry wyścigowej pod tytułem Gear.Club Unlimited 2. Za jej opracowaniem stoją autorzy pierwowzoru, czyli studio Eden Games, które wcześniej pracowało między innymi nad kultową serią Test Drive Unlimited.

Mechanika

Na tle oryginału Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition wyróżnia się za sprawą obecności samochodów marki Porsche. Poza tym na potrzeby opisywanej edycji gry autorzy przygotowali nową kampanię nazwaną Porsche Series, w której na ukończenie czekają niedostępne wcześniej wyścigi. Całość wzbogacono o wszystkie DLC wydane do podstawowej wersji gry, czyli Arrows Pack, Checker Pack, Hazard Pack, Wings Pack i Free Pack; każde z nich oddaje nam do dyspozycji dodatkowe samochody.

Mechanika rozgrywki nie uległa żadnym zmianom. W trakcie zabawy bierzemy więc udział w wyścigach na szutrowych i asfaltowych trasach, wykonujemy rozmaite misje, a także stawiamy czoła specjalnym wyzwaniom. Auta, które odblokowujemy w miarę postępów, są podatne na modyfikacje optyczne i mechaniczne. Poza tym ważną rolę odgrywa zarządzanie klubem, do którego z czasem rekrutujemy coraz lepszych kierowców.

Tryby gry

W Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition można grać w pojedynkę lub w towarzystwie innych graczy. Przez Internet bawić się może maksymalnie ośmiu zawodników, natomiast na podzielonym ekranie – czterech.

Kwestie techniczne

Pracując nad Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition autorzy nie wprowadzili w oprawie graficznej żadnych zmian względem pierwowzoru. Produkcja może się jednak podobać, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę ograniczone możliwości konsoli Nintendo Switch.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Klasyfikacja PEGI Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.