Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 grudnia 2014, 19:45

autor: Draug

Steam – siódmy dzień świątecznej wyprzedaży

Na Steamie zaczął się siódmy dzień świątecznej wyprzedaży. W ramach ofert specjalnych o różnym czasie trwania dostępne są obecnie m.in. Bully, Gauntlet, Supreme Commander 2, Talisman: Digital Deluxe i XCOM: Enemy Unknown. Oprócz tego ważna jest jeszcze część wczorajszych promocji (m.in. BioShock Infinite).

Na Steamie rozpoczął się siódmy dzień świątecznej wyprzedaży, co oznacza, że doszło do przetasowania ofert specjalnych – a przynajmniej większości z nich, bo wciąż aktualne są zapoczątkowane wczoraj przeceny 48-godzinne (możecie je sobie przypomnieć chociażby tutaj). Listę aktualnych promocji znajdziecie poniżej. Przypomnę jeszcze, że Holiday Sale potrwa do 2 stycznia, a w jej ramach przecenionych zostało ponad sześć tysięcy produktów – więc nawet jeśli oferty specjalne nie obejmują tego, co Was interesuje, warto pomyszkować po Steamie, bo może okazać się, że potrzebna Wam pozycja i tak jest dostępna w dostatecznie niskiej cenie.

To już prawie tydzień, odkąd zaczęła się wyprzedaż, a przed nami jeszcze ponad drugie tyle...
To już prawie tydzień, odkąd zaczęła się wyprzedaż, a przed nami jeszcze ponad drugie tyle...

Oferty ważne do 26 grudnia, godz. 19:00

Oferty ważne do 25 grudnia, godz. 7:00

Wybór społeczności (do 25 grudnia, godz. 19:00)

Po ostatnim głosowaniu do sprzedaży trafiły trzy przecenione gry:

Oprócz tego trwa kolejne głosowanie (do jutra do godz. 18:00). Do wyboru są trzy gry – Halo: Spartan Assault, Need for Speed: Hot Pursuit i Slender: The Arrival – a ta, która zdobędzie najwięcej głosów, jutro o godz. 19:00 zostanie udostępniona z większym rabatem niż pozostałe (80%).