Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2014, 09:55

Drugi tydzień wyprzedaży na Steamie - Counter Strike: Global Offensive liderem (21-28 grudnia)

W drugim tygodniu świątecznej wyprzedaży na Steamie najlepiej sprzedawał się Counter Strike: Global Offensive. Na liście dziesięciu najchętniej kupowanych tytułów znalazło się też miejsce dla jednej polskiej gry.

Dla niektórych graczy świąteczne zakupowe szaleństwo już się skończyło, dla innych trwa w najlepsze. Wszystko za sprawą wyprzedaży na Steamie, która rozpoczęła się 18 grudnia i potrwa aż do 2 stycznia. W ubiegłym tygodniu najbardziej na promocjach zyskał Counter Strike: Global Offensive.

Jest to przy okazji jedyna produkcja, która utrzymała się w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier pomiędzy 14 a 21 grudnia. W aktualnym zestawieniu znalazło się też miejsce dla tytułu rodem z Polski – jest to Lords of the Fallen studia CI Games. RPG autorstwa warszawskiego zespołu to jedna z czterech tegorocznych gier, które znalazły się na liście. Niemałą popularność dzięki promocjom odzyskały nieco starsze tytuły: wydane w 2011 roku The Elder Scrolls V: Skyrim, które można było „upolować” za jedną czwartą zwyczajowej ceny, czy Garry's Mod, dostępny szóstego dnia wyprzedaży za zaledwie dwa dolary. Przypomnijmy, że akcja na Steamie trwa nadal i skończy się dopiero 2 stycznia – do tego momentu codziennie przeceniane będą kolejne tytuły. Dziś w o wiele niższych cenach można kupić m.in. This War of Mine, Dishonored czy Max Payne 3.

1.

Counter Strike: Global Offensive

2.

Far Cry 4

3.

Śródziemie: Cień Mordoru

4.

The Elder Scrolls V: Skyrim

5.

South Park: Kijek Prawdy

6.

DayZ

7.

Arma III

8.

Garry's Mod

9.

PAYDAY 2

10.

Lords of the Fallen

  1. Serwis internetowy Steam
  2. Recenzja Counter Strike: Global Offensive – kultowa strzelanina w nowych szatach