Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCANDiOS
Okładka Car Mechanic Simulator 2014 (PC)
OkładkaCar Mechanic Simulator 2014 (PC)

Car Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014 to gra symulacyjna, pozwalająca spróbować swoich sił w zawodzie mechanika samochodowego. Tytuł wyprodukowany został przez rzeszowskie studio Red Dot Games, znane chociażby z American LowRiders, Rally Poland i Need for Russia 4.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | polskie | maszyny i urządzenia

Car Mechanic Simulator 2014 Premiera

24sty2014

PC

2lip2014

iOS

23lip2014

AND

producent: Red Dot Games wydawca: PlayWay wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Car Mechanic Simulator 2014 to symulator mechanika samochodowego wyprodukowany przez polskie studio Red Dot Games. Firma ta ma na swoim koncie serię Pluszaki Rozrabiaki, a także gry American Lowriders, Rally Poland czy też Need for Russia 4.

Produkcja pozwala wcielić się w mechanika samochodowego, który musi diagnozować i naprawiać usterki, a także zamawiać potrzebne części oraz kontaktować się ze swoimi klientami. Zadania stawiane przed graczem nie należą do najłatwiejszych – w sumie mamy do czynienia z ponad siedemdziesięcioma różnorodnymi scenariuszami. Twórcy oddali do dyspozycji kilka pojazdów i setki elementów, więc już samo zlokalizowanie problemu potrafi nastręczyć trudności.

Po przyjęciu zepsutego samochodu należy zbadać około 150 części, z których jest on złożony. W tym celu konieczne jest użycie specjalistycznych narzędzi, takich jak klucze czy podnośnik hydrauliczny. Usterka może kryć się w różnych częściach samochodu – skrzyni biegów, zawieszeniu czy układzie kierowniczym. Należy więc dokładnie sprawdzać elementy, które podejrzewa się o powodowanie problemów – jest to możliwe także dzięki opcji jazdy testowej oraz testu diagnostycznego. Po znalezieniu winowajcy daną część można naprawić albo wymienić na nową, zamawiając ją w sklepie internetowym.

Car Mechanic Simulator 2014 posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która w zupełności spełnia powierzone jej zadanie. Tytuł nie może jednak stawać w szranki o miano najładniejszej produkcji na rynku.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 627 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,1 / 10 na podstawie 462 głosów czytelników.

Car Mechanic Simulator 2014 cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Car Mechanic Simulator 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

Car Mechanic Simulator 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
AND
iOS