Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2014, 20:15

autor: Ender

Car Mechanic Simulator 2014 – demo dostępne na Steamie

W serwisie Steam dostępna jest wersja demonstracyjna gry Car Mechanic Simulator 2014, która pozwala nam na wcielenie się mechanika samochodowego. Demo było dotychczas dostępne jedynie pół-oficjalnie w różnych serwisach internetowych.

Wszelkiego rodzaju gry symulacyjne to bardzo dochodowa pecetowa nisza - Car Mechanic Simulator 2014 – demo dostępne na Steamie - wiadomość - 2014-02-10
Wszelkiego rodzaju gry symulacyjne to bardzo dochodowa pecetowa nisza

Debiut Car Mechanic Simulator 2014 w dystrybucji cyfrowej miał miejsce pod koniec stycznia. Gracze informowali przy tym o problemach z dostępnością do jego wersji demonstracyjnej, którą można było pobrać jedynie pół-oficjalnie z kilku rożnych serwisów. Teraz demo pojawiło się również na oficjalnej stronie gry w serwisie Steam.

Chociaż nasz recenzent nie wystawił tytułowi rzeszowskiego Red Dot Studios zbyt wysokiej oceny, twórcy cieszą się z względnie dobrego przyjęcia ich dzieła. Zapewniają również, że pracują obecnie nad darmowym dodatkiem, pozwalającym graczom zajrzeć pod maskę samochodów terenowych z napędem na cztery koła.

Jeśli wierzyć statystykom encyklopedii Gry On-Line, Car Mechanic Simulator 2014 jest w chwili obecnej jedną z najpopularniejszych gier w naszym serwisie. Podobna sytuacja następuje w ostatnich latach zawsze w przypadku premier wielu innych symulatorów, takich jak Euro Truck Simulator 2, które niezmiennie znajdują dość sporą i zaangażowaną grupę odbiorców, a także fanów.

  1. Recenzja gry Car Mechanic Simulator 2014 – mechanika bez kluczy zapasowych
  2. Oficjalna strona gry
  3. Car Mechanic Simulator 2014 – oficjalna strona na Steamie