Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2014, 20:48

Steam – szósty dzień świątecznej wyprzedaży

Na Steamie rozpoczął się szósty dzień świątecznej wyprzedaży. W ramach ofert specjalnych o różnym czasie trwania dostępne są obecnie m.in. BioShock Infinite, Darksiders II, Dead Island, Just Cause 2 i PayDay 2. Oprócz tego ważna jest jeszcze część wczorajszych promocji (m.in. Saints Row IV i The Walking Dead: Season Two).

Na Steamie zaczął się szósty dzień świątecznej wyprzedaży – oznacza to, że doszło do przetasowania ofert specjalnych... a przynajmniej większości z nich, bo wciąż aktualne są zapoczątkowane wczoraj przeceny 48-godzinne (możecie je sobie przypomnieć chociażby tutaj). Listę aktualnych promocji znajdziecie poniżej. Przypomnę jeszcze, że Holiday Sale potrwa do 2 stycznia, a w jej ramach przecenionych zostało ponad sześć tysięcy produktów – zatem nawet jeśli wśród ofert specjalnych nie ma tego, co Was interesuje, warto pomyszkować w katalogu, bo może okazać się, że potrzebna Wam pozycja i tak jest dostępna w dostatecznie niskiej cenie.

Jak tam straty po stronie Waszych portfeli po pięciu dniach kampanii steamowej?
Jak tam straty po stronie Waszych portfeli po pięciu dniach kampanii steamowej?

Oferty ważne do 25 grudnia, godz. 19:00

Oferty ważne do 24 grudnia, godz. 7:00

Wybór społeczności (do 24 grudnia, godz. 19:00)

Po ostatnim głosowaniu do sprzedaży trafiły trzy przecenione gry:

Oprócz tego trwa kolejne głosowanie (do jutra do godz. 18:00). Do wyboru są trzy gry – Bully: Scholarship Edition, Supreme Commander 2 i Contrast – a ta, która zdobędzie najwięcej głosów, jutro o godz. 19:00 zostanie udostępniona z większym rabatem niż pozostałe (80%).