Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2011, 13:45

autor: Soviet

Seksowna promocja Duke Nukem Forever

Wszyscy oczekujący na czerwcową premierę Duke Nukem Forever mogą rozerwać się na portalu boob-tube, na którym właśnie pojawiła się nowa gra z udziałem Księcia.

Wszyscy oczekujący na czerwcową premierę Duke Nukem Forever mogą rozerwać się na portalu boob-tube, na którym właśnie pojawiła się nowa gra z udziałem Księcia. Nie występuje on w niej jednak w roli pierwszoplanowej - ta jest zarezerwowana dla kilku pań, które umilają nam czas spędzony na strzelnicy.

Duke Nudem Game, bo taki tytuł nosi ta "produkcja", to wykonana w technologii Flash gra, w której rywalizujemy z kilkoma pięknymi kobietami. Po każdej wygranej rundzie nasza przeciwniczka jest zmuszona zrzucić element garderoby. Zwycięstwo w meczu nagradzane jest nie tylko ciekawym filmikiem, odblokować możemy także tapety. Nie zabraknie też charakterystycznych dla serii odzywek - Książę prezentuje całą ich gamę.

Premiera Duke Nukem Forever planowana jest na 10 czerwca, w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz na pecety. DNF nadal budzi sporo kontrowersji. Ucichły już narzekania po ostatniej zmianie daty, lecz głośno jest o demie, która ma zostać udostępnione na pewnych warunkach. Żeby je dostać musimy posiadać Borderlands w edycji Game of the Year, lub zamówić przed premierą... właśnie Duke Nukem Forever.