Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2012, 20:20

autor: Aver

Ruszyła świąteczna wyprzedaż na Steamie

Od dziś do 5 stycznia możemy ponownie wprawić w ruch nasze karty kredytowe – godzinę temu rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż na platformie firmy Valve. Na pierwszy ogień poszły obniżki cen tytułów z serii Borderlands, Hitman, Prince of Persia, a także wielu pojedynczych produkcji, w tym Mirror’s Edge, Scribblenauts Unlimited oraz Wargame: European Escalation.

Przeceny na Steamie czas zacząć! - Ruszyła świąteczna wyprzedaż na Steamie - wiadomość - 2012-12-20
Przeceny na Steamie czas zacząć!

Święta tuż, tuż – firma Valve uznała więc, że jest to dobry moment na rozpoczęcie specjalnej wyprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Do 5 stycznia będziemy mogli nabyć wiele tytułów na PC po niższych cenach, zarówno w ramach trwających 48 godzin przecenach dziennych oraz w zmieniających się co 9 godzin błyskawicznych ofertach – dokładnie tak, jak to miało miejsce podczas lipcowej, letniej wyprzedaży. Ceny w złotówkach podano w oparciu o dzisiejszy średni kurs euro według NBP.

Przeceny dzienne

Wyprzedaże błyskawiczne

Czas ucieka, gry czekają!
Czas ucieka, gry czekają!

Wybierz następną przecenę

W ramach specjalnej akcji możemy wybrać, jakie gry zostaną przecenione w następnej ofercie błyskawicznej:

Tradycyjnie możemy także zakupić pakiety gier poszczególnych wydawców. Szczególnie apetycznie prezentuje się zestaw 22 gier firmy THQ, która wczoraj wystąpiła o upadłość. W jego skład wchodzą m.in. gry z serii Darksiders, Warhammer 40,000: Dawn of War, Company of Heroes, Supreme Commander, czy też Red Faction. Pakiet możemy nabyć za 24,99 euro (ok. 101 zł). Do kupienia jest także megazestaw gier niezależnych, zawierający 30 tytułów – w tym Hotline Miami, Bastion, Mark of the Ninja czy Orcs Must Die! 2 – za 64,99 euro (ok. 264 zł – wszystkie tutuły można nabyć pojedynczo po obniżonych cenach).

Które z ofert polecacie? Znaleźliście inne ciekawe propozycje? Dajcie znać w komentarzach.