Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2012, 20:05

autor: Hed

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie

Steam ruszył z letnią wyprzedażą – na platformie przeceniono setki gier. Promocje potrwają do 22 lipca. W tym roku załoga serwisu przygotowała parę niespodzianek, np. możliwość zdecydowania, jakie oferty zobaczymy w nadchodzących dniach.

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie - ilustracja #1

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie, w ramach której przeceniono setki gier. Promocje potrwają do 22 lipca, więc łowcy okazji powinni ruszyć na poszukiwania ciekawych tytułów i trzymać rękę na pulsie. Oferty będą bowiem zmieniały się każdego dnia.

W najbliższych godzinach można kupić za grosze Portal 2 (ok. 16 zł), Might & Magic: Heroes VI (ok. 63 zł), Legend of Grimrock (ok. 18 zł), Total War: Shogun 2 (ok. 42 zł), Terraria (ok. 10 zł), Crusader Kings II (ok. 42 zł) oraz Indie Bundle I (ok. 29 zł), zawierający parę gier niezależnych: Anomaly: Warzone Earth, Cave Story+, Edge, Lone Survivor i The Backoning.

W tym roku Steam przygotował parę niespodzianek. Na stronie platformy można wybrać ofertę, którą chcemy zobaczyć w następnej kolejności – w tej turze rywalizują ze sobą Batman: Arkham City (-66%), Saints Row: The Third (-75%) oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (-60%). Oprócz tego, trwają tak zwane „szybkie przeceny”, dotyczące gier Deus Ex: Bunt Ludzkości (ok. 25 zł), SpaceChem (ok. 10 zł), Rayman Origins (ok. 63 zł) i Mafia II (ok. 31 zł). Każda z nich będzie dostępna taniej tylko przez kilka godzin.

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie - ilustracja #2

Poza tym dostaliśmy to co zwykle: dzienne przeceny, które będą zmieniały się co 24 godziny do 22 lipca, oraz pakiety gier niezależnych i różnych wydawców (wśród nich są Paradox Interactive, THQ, Sega, 2K, Telltale Games i wielu innych). W zalewie tak wielu okazji każdy znajdzie coś dla siebie. Najciekawszymi znaleziskami możecie podzielić się z innymi w komentarzach lub w wątku na naszym forum, który skupia poszukiwaczy najlepszych ofert.

  1. Letnia wyprzedaż na Steam