Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2012, 20:05

autor: Hed

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie

Steam ruszył z letnią wyprzedażą – na platformie przeceniono setki gier. Promocje potrwają do 22 lipca. W tym roku załoga serwisu przygotowała parę niespodzianek, np. możliwość zdecydowania, jakie oferty zobaczymy w nadchodzących dniach.

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie - ilustracja #1

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie, w ramach której przeceniono setki gier. Promocje potrwają do 22 lipca, więc łowcy okazji powinni ruszyć na poszukiwania ciekawych tytułów i trzymać rękę na pulsie. Oferty będą bowiem zmieniały się każdego dnia.

W najbliższych godzinach można kupić za grosze Portal 2 (ok. 16 zł), Might & Magic: Heroes VI (ok. 63 zł), Legend of Grimrock (ok. 18 zł), Total War: Shogun 2 (ok. 42 zł), Terraria (ok. 10 zł), Crusader Kings II (ok. 42 zł) oraz Indie Bundle I (ok. 29 zł), zawierający parę gier niezależnych: Anomaly: Warzone Earth, Cave Story+, Edge, Lone Survivor i The Backoning.

W tym roku Steam przygotował parę niespodzianek. Na stronie platformy można wybrać ofertę, którą chcemy zobaczyć w następnej kolejności – w tej turze rywalizują ze sobą Batman: Arkham City (-66%), Saints Row: The Third (-75%) oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (-60%). Oprócz tego, trwają tak zwane „szybkie przeceny”, dotyczące gier Deus Ex: Bunt Ludzkości (ok. 25 zł), SpaceChem (ok. 10 zł), Rayman Origins (ok. 63 zł) i Mafia II (ok. 31 zł). Każda z nich będzie dostępna taniej tylko przez kilka godzin.

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie - ilustracja #2

Poza tym dostaliśmy to co zwykle: dzienne przeceny, które będą zmieniały się co 24 godziny do 22 lipca, oraz pakiety gier niezależnych i różnych wydawców (wśród nich są Paradox Interactive, THQ, Sega, 2K, Telltale Games i wielu innych). W zalewie tak wielu okazji każdy znajdzie coś dla siebie. Najciekawszymi znaleziskami możecie podzielić się z innymi w komentarzach lub w wątku na naszym forum, który skupia poszukiwaczy najlepszych ofert.

  1. Letnia wyprzedaż na Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.