Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2012, 18:16

autor: Hed

Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt – mamy datę premiery i zwiastun

Wiemy już, kiedy pojawi się następny dodatek do Borderlands 2, zatytułowany Sir Hammerlock’s Big Game Hunt. Na polowanie ruszą 15 i 16 stycznia posiadacze pecetów i konsol. Co ciekawe, na początku 2013 roku studio Gearbox zamierza także podnieść maksymalny poziom doświadczenia.

Fani Borderlands 2 ruszą na polowanie w trzecim DLC do gry. - Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt – mamy datę premiery i zwiastun - wiadomość - 2012-12-20
Fani Borderlands 2 ruszą na polowanie w trzecim DLC do gry.

Studio Gearbox Software podało konkretne informacje na temat następnego DLC do Borderlands 2, czyli Sir Hammerlock’s Big Game Hunt. Dodatek, o którym plotkowaliśmy kilka dni temu, pojawi się 15 stycznia na pecetach i Xboksie 360 oraz dzień później na PlayStation 3. Producent wypuścił zwiastun rozszerzenia i potwierdził doniesienia na jego temat. Zapolujemy w nim na groźne egzotyczne zwierzęta u boku tytułowego Sir Hammerlocka.

Pakiet będzie standardowo dostępny za darmo dla nabywców przepustki sezonowej, którym przysługują cztery duże dodatki (Sir Hammerlock’s Big Game Hunt jest trzecim z nich). Pozostali gracze zapłacą za DLC 800 punktów Microsoftu na Xboksie 360 lub równowartość 10 euro na pecetach i PlayStation 3 (czyli mniej więcej 40 złotych). Zwiastun i obrazki prezentujące nowe lokacje, zadania, rodzaje broni i przede wszystkim przeciwników, pokazano na blogu firmy 2K Games.

W Sir Hammerlock’s Big Game Hunt wyruszymy do krainy Aegrus na polowanie na dziką zwierzynę, podczas której trafimy na nowe zadania, przedmioty, wyzwania oraz przeciwników. Nie zabraknie także niedostępnego wcześniej pojazdu oraz pewnego przeciwnika, który spróbuje przywrócić legendę Handsome Jacka. Dotychczasowe DLC do Borderlands 2 okazywały się naprawdę dobre, bo Gearbox potrafił wypakować je po brzegi ciekawymi rzeczami, więc chyba jest na co czekać.

Co ciekawe, Gearbox ma w zanadrzu więcej planów odnośnie Borderlands 2. W pierwszym kwartale 2013 roku fani mogą spodziewać się na przykład podniesienia maksymalnego poziomu doświadczenia. Nie wiadomo jeszcze, czy ten dodatek wejdzie w skład Sir Hammerlock’s Big Game Hunt, czy będzie osobną łatką. Przedstawiciel studia zapewnił w rozmowie z jednym z serwisów, że będzie wspierał drugą część Borderlands dopóki będzie ona popularna.

  1. Zapowiedź Sir Hammerlock’s Big Game Hunt na blogu 2K