Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2012, 09:08

autor: Aver

Borderlands 2 – pojawiły się nieoficjalne szczegóły dodatku DLC Sir Hammerlock’s Big Game Hunt

Jeden z użytkowników serwisu Reddit dotarł do plików z gry Borderlands 2, które zawierają sugestie na temat przyszłych aktualizacji oraz kolejnego dodatku DLC do produkcji studia Gearbox Software – Sir Hammerlock’s Big Game Hunt. Warto się z nimi zapoznać – no chyba że nie lubicie spoilerów.

Sir Hammerlock, znany i szanowany badacz Pandory - Borderlands 2 – pojawiły się nieoficjalne szczegóły dodatku DLC Sir Hammerlock’s Big Game Hunt - wiadomość - 2012-12-18
Sir Hammerlock, znany i szanowany badacz Pandory
Borderlands 2

Na łamach serwisu Reddit pojawiły się informacje na temat nowej zawartości do gry Borderlands 2. W najbliższym czasie oferta studia Gearbox Software dla miłośników świata Pandory wzbogaci się o trzy zestawy personalizacji dla każdej z klas, z których każdy będzie zawierał po jednej skórce i rodzaju głowy, oferując łącznie 30 nowych opcji zmiany wyglądu. Co ważniejsze, w niedalekiej przyszłości powinien się także pojawić nowy dodatek DLC, zatytułowany Sir Hammerlock’s Big Game Hunt.

O ile wcześniej było już wiadomo, że w najnowszej aktualizacji do Borderlands 2 znalazły się trofea wskazujące na prace nad nowym DLC, to tym razem otrzymaliśmy więcej konkretnych informacji na temat dodatku. Jeżeli spoilery wam niestraszne, czytajcie dalej.

Sir Hammerlock’s Big Game Hunt to przede wszystkim nowy obszar, nazywany kontynentem Aegrus, złożony z dżungli i bagien, po którym – niczym na Florydzie – będziemy się poruszać ślizgaczem z napędem śmigłowym dysponującym trzema rodzajami broni oraz 68 skórkami personalizacji wyglądu. Podczas wyprawy zleconej nam przez mówiącego z brytyjskim akcentem znawcę Pandory wypełnimy 12 zadań pobocznych oraz 5 misji głównych, zapolujemy dla niego na wiele egzotycznych gatunków zwierząt, zmierzymy się z nowymi rodzajami przeciwników i bossem „wielkości małego budynku”, odkryjemy dodatkową komnatę ze skarbami, a jakby tego było mało, na naszej drodze staną jeszcze tubylcy z lokalnego plemienia z ich przywódcą, który rzekomo jest „bardzo podekscytowany, że jesteśmy jego największymi wrogami”. Oczywiście, bez nowych broni (więcej screenów dostępnych jest pod tym adresem) i ekwipunku ani rusz! Nie zabraknie też Claptrapa…

Jeden z nowych rodzajów broni - Borderlands 2 – pojawiły się nieoficjalne szczegóły dodatku DLC Sir Hammerlock’s Big Game Hunt - wiadomość - 2012-12-18
Jeden z nowych rodzajów broni

Oto jak szanowany Sir Hammerlock, nawiązujący do postaci brytyjskiego badacza Davida Livingstone’a, miałby rzekomo zapowiadać nowy dodatek DLC:

Niebezpieczeństwo! Emocje! Wąsy! Czas na kolejny epizod przygód poszukiwaczy skarbca Pandory w towarzystwie Sir Hammerlocka! W tym tygodniu nasi zaprawieni w bojach bohaterowie udadzą się na kontynent Aegrus! W jakim celu? Aby odkryć najbardziej egzotyczne stworzenia na Pandorze i sprawić im łomot!

Studio Gearbox Software nie potwierdziło tych informacji. Można jednak dać im wiarę, ponieważ zamieścił je użytkownik, który w przeszłości dotarł po raz pierwszy do listy trofeów na PlayStation 3 wskazujących na zbiżającą się premierę drugiego dodatku DLC do tytułu Gearbox Software – Mr Torgue’s Campaign of Carnage. Warto dodać, że przed premierą twórcy zapowiadali, że Borderlands 2 otrzyma cztery dodatki DLC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 2

Borderlands 2