Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 17 czerwca 2017, 14:36

Promocje mobilne na weekend 17-18 czerwca (m.in. Warhammer Quest i seria Braveland)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Heroes of Steel, Warhammer Quest oraz serie Braveland i Lifeline. Ponadto przez ograniczony czas za darmo można pobrać Siralim 2 oraz klocki. Seria Braveland

Warhammer Quest - Promocje mobilne na weekend 17-18 czerwca (m.in. Warhammer Quest i seria Braveland) - wiadomość - 2017-06-19
Warhammer Quest

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Pojedyncze tytuły

Seria Braveland

Zaczynamy od serii Braveland, czyli trylogii turowych strategii z elementami RPG, których autorami są ludzie ze studia Tortuga Team. W skład cyklu wchodzą Braveland, Braveland Wizard oraz Braveland Pirate i cena każdej z tych produkcji została obniżona do 1,99 złotych. Za taką sumę otrzymacie kilkanaście godzin dobrej zabawy, więc promocja jest bardzo atrakcyjna.

 1. Braveland w Google Play za 1,99 zł
 2. Braveland Wizard w Google Play za 1,99 zł
 3. Braveland Pirate w Google Play za 1,99 zł

Heroes of Steel

Fanów taktycznych RPG-ów powinna zainteresować obniżka ceny gry Heroes of Steel. Nie jest to najpiękniejszy przedstawiciel gatunku, jakiego można dostać na urządzeniach mobilnych, ale wynagradza to bardzo rozbudowanymi mechanizmami rozgrywki, imponującą różnorodnością oraz bardzo obszerną zawartością. Przejście kampanii wraz z opcjonalnymi misjami pobocznymi to zadanie na co najmniej 120 godzin, a uparci fani wycisną z tego tytułu znacznie więcej.

 1. Heroes of Steel wGoogle Play za 4,59 zł

Warhammer Quest

Inną godną uwagi ofertą jest Warhammer Quest. To udana adaptacja kultowej planszówki, ale autorzy luźno potraktowali założenia pierwowzoru. Otrzymaliśmy w rezultacie turowego taktycznego RPG-a, w którym zajmujemy się głównie przedzieraniem przez pełne potworów i pułapek lochy. Starcia zapewniają masę dobrej zabawy, a o utrzymanie wysokiego napięcia dba mgła wojny oraz mechanika zasadzek. Dodatkową atrakcją jest losowe generowanie układu map, przez co nigdy nie zwiedzamy tych samych podziemi dwukrotnie.

 1. Warhammer Quest Google Play za 4,69 zł

Seria Lifeline

Ciekawą ofertą dla fanów przygódówek powinna okazać się przecena całej serii Lifeline. Produkcje oparte są na nietypowym pomyśle, w ramach którego nasze urządzenie mobilne udaje narzędzie komunikacyjne, za pomocą którego pomagamy jakiejś osobie w rozwiązaniu poważnych problemów. Doradzamy przy ważnych decyzjach, dbamy o jej stan psychiczny oraz po prostu dotrzymujemy jej towarzystwa.

Scenariusze są bardzo różne. W pierwszej części komunikujemy się z astronautą, którego statek rozbił się na obcym księżycu. Innym razem pomagamy dysponującej magicznymi zdolnościami dziewczynie w pomszczeniu śmierci rodziny lub doradzamy detektywowi prowadzącemu śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa.

 1. Lifeline w Google Play za 4,59 zł
 2. Lifeline 2 w Google Play za 4,59 zł
 3. Lifeline: Crisis Line w Google Play za 9,19 zł
 4. Lifeline: Flatline w Google Play za 9,19 zł
 5. Lifeline: Halfway to Infinity w Google Play za 9,19 zł
 6. Lifeline: Whiteout w Google Play za 9,19 zł
 7. Lifeline: Silent Night w Google Play za 9,19 zł

Siralim 2 za darmo

Tradycyjnie w ofercie nie zabrakło również promocji, w ramach których przez krótki czas można za darmo pobrać pełne wersje płatnych produkcji. Jedną z nich jest Siralim 2. To potężne oldskulowe RPG, w którym zabawa sprowadza się głównie do przemierzania lochów pełnych pułapek, wrogów i skarbów, wypełniania zadań oraz toczenia turowych walki. Do tego dorzucono elementy z cyklu Pokemon. W bitwach wykorzystujemy bowiem bestie, które wcześniej złapaliśmy i wytresowaliśmy. Jest ich ponad pięćset typów i każdy dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Co więcej, możemy także łączyć potwory w pary, a ich potomstwo dziedziczy cechy obu rodziców.

 1. Sieralim 2 – pobierz za darmo z Google Play

klocki za darmo

Inną płatną produkcją, którą można obecnie pobrać za darmo, są klocki. To ciekawa gra logiczna, w której musimy tak manipulować prostymi obiektami, aby namalowane na nich kształty utworzyły w sumie linie ciągłe. Banalnie prosta mechanika daje tutaj zaskakująco różnorodne zagadki i produkcja co chwilę wprowadza nowe rozwiązania, skutecznie utrzymując zainteresowanie gracza.

 1. klocki - pobierz za darmo z Google Play

Zestawy

Humble Crescent Moon Bundle

Na koniec chcemy przypomnieć, że przez następne dwa dni wciąż dostępna jest bardzo atrakcyjna paczka Humble Bundle, zawierająca pokaźny zestaw gier wydanych na Androida przez firmę Crescent Moon Games.

Humble Crescent Moon Games Bundle:

 1. Próg pierwszy: Stellar Wanderer, Exiles, Atomic Super Lander i Almightree: The Last Dreamer za dowolną kwotę.
 2. Próg drugi: The Deer God, Maze Lord, Ravensword: Shadowlands oraz Aralon: Forge and Flame za 4,69 USD (ok. 17 PLN).
 3. Próg trzeci: Legend of the Skyfish, 2-bit Cowboy oraz The Deep Paths za 5 USD (ok. 19 PLN).

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne