Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDPCiOS
Okładka Heroes of Steel (AND)
OkładkaHeroes of Steel (AND)

Heroes of Steel

Heroes of Steel to wypuszczona na Androida taktyczna gra RPG osadzona w klimacie postapokaliptycznego fantasy. Gracz dowodzi czteroosobową drużyną bohaterów, którzy eksplorują lochy i jaskinie, realizują zadania oraz walczą za pomocą turowego systemu bitewnego.

RPG | fantasy | turowe | postapokalipsa | taktyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes of Steel Premiera

8gru2013

AND

19gru2013

iOS

23kwi2014

PC

Heroes of Steel to wydane na platformę AND, PC i iOS taktyczne RPG z turowym systemem walki. Grę opracowało i wydało studio Trese Brothers.

Fabuła

Gra utrzymana jest w klimacie postapokaliptycznego fantasy. Jej akcja zaczyna się siedemdziesiąt jeden lat po tym, jak czterech bogów zgładziło swojego stwórcę. Ten akt haniebnego ojcobójstwa rozpoczął powolną zagładę świata śmiertelników. Ludzie, którzy przetrwali ten kataklizm, postanowili ratować się poprzez przeprowadzkę do wielkiego podziemnego systemu labiryntów znanego jako Underdeep, gdzie rozpoczęli mozolną odbudowę cywilizacji. Niestety, na początku kampanii okazuje się, że siły zła wreszcie znalazły tę kryjówkę i nie spoczną, dopóki ostatni człowiek nie pożegna się z życiem. Gracze obejmują kontrolę nad grupą czterech bohaterów, na barki których spada obowiązek uratowania ludzkości.

Mechanika

Wydane na platformę AND, PC i iOS Heroes of Steel to taktyczne RPG z turowym systemem walki. Zabawa sprowadza się głównie do eksplorowania świata, realizowania zadań oraz toczenia potyczek. Mechanizmy bitewne są rozbudowane, a sztuczna inteligencja wrogów kompetentna, więc osiąganie zwycięstw nie jest łatwe. Aby triumfować, należy nauczyć się wykorzystywać w pełni unikalne zdolności każdego z bohaterów.

W drużynie może być jednocześnie tylko czterech herosów, których wybieramy z bogatej galerii postaci. Każda z nich jest unikalna, posiada własne cechy, umiejętności oraz talenty. Heroes of Steel oferuje także rozbudowany system rozwoju, pozwalający w swobodny sposób kształtować karierę podopiecznych i tym samym dopasowywać ich do naszych potrzeb.

Pomimo położenia nacisku na walkę, Heroes of Steel oferuje rozbudowaną warstwę fabularną. Przejście kampanii wraz z opcjonalnymi misjami pobocznymi to zadanie na co najmniej 120 godzin, a uparci fani wycisną z tego tytułu znacznie więcej.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Heroes of Steel: 12+

Heroes of Steel Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 8800/Radeon 2600 lub lepsza
  • 200 MB HDD
  • Windows XP/7/8/10
PC
AND
iOS