Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 marca 2016, 12:21

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Heroes of Steel, Implosion i Splash Cars)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Heroes of Steel, Implosion: Never Lose Hope, Pocket Mine 2, Perfect Paths oraz Splash Cars.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Heroes of Steel Elite

Zaczynamy od RPG-a Heroes of Steel Elite. Gra otrzymała aktualizacje rozbudowującą czwarty rozdział kampanii. Dodano jedenaście nowych lochów/regionów, jedno miast, piętnaście typów potworów oraz ponad sto rodzajów uzbrojenia i pancerzy. Poprawiono także interfejs i zbalansowanie rozgrywki.

Implosion - Never Lose Hope

Sporą aktualizację dostała również gra akcji Implosion: Never Lose Hope. Początkowo miała ukazać się pod koniec stycznia, ale zaliczyła spore opóźnienie. Teraz wreszcie patch został opublikowany i dodał do kampanii nowy rozdział. Ponadto lista grywalnych postaci uległa wydłużeniu o nowego bohatera.

Perfect Paths

Warto także zwrócić uwagę na łatkę wypuszczoną do Perfect Paths. To mało znana, ale wyśmienita gra logiczna, która nigdy nie stała się przebojem, ale nie powstrzymało to autorów od regularnego rozwijania jej od prawie dwóch lat. Najnowsza aktualizacja dodaje jedenaście nowych map o wysokim poziomie trudności, zaprojektowanych z myślą o weteranach. Ponadto poprawiono kilka mniejszych błędów.

Pocket Mine 2

Z kolei zabawna gra górnicza Pocket Mine 2 świętowała swoją pierwszą rocznicę na rynku i z tej okazji dostała sporą aktualizację. Patch dodał do kampanii nową wyspę do eksplorowania i jednego dodatkowego bohatera imieniem Andy. Nie zabrakło także sporego zestawu nowych przedmiotów i poprawek błędów. Ponadto od jutra aż do końca marca codziennie organizowane będą nowe eventy, w ramach których otrzymamy możliwość zdobycia rzadkich nagród.

Splash Cars

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymała najciekawsza samochodówka tego roku, czyli Splash Cars. Łatka wprowadziła pięć nowych plansz oraz dwa dodatkowe samochody. Przede wszystkim autorzy dodali jednak coś, o co fani i recenzenci prosili od dnia premiery. W sklepiku z mikropłatnościami pojawiła się bowiem kosztująca ok. 16 złotych opcja usunięcia systemu energii, która w praktyce przerabia grę niemalże w produkcję typu premium. Po tym zakupie żadne inne nie są potrzebne i wszystko można szybko i bez problemów odblokować przez rozgrywkę.