Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2017, 09:02

Piętnaście minut rozgrywki z Pro Evolution Soccer 2018 w rozdzielczości 4K

Serwis IGN udostępnił nagranie pojedynczego meczu z nadchodzącej części piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer. Materiał przedstawia, jak gra będzie prezentować się w rozdzielczości Ultra HD.

Sezon może i dobiegł końca, ale okres najostrzejszej rywalizacji dwóch najważniejszych piłkarskich serii w grach wideo dopiero się rozpoczyna. Przy okazji targów E3 zobaczyliśmy zwiastuny zarówno najnowszej odsłony cyklu FIFA, jak i Pro Evolution Soccer 2018, teraz zaś za pośrednictwem serwisu IGN możemy obejrzeć piętnaście minut rozgrywki z tej drugiej produkcji. Materiał, który zobaczycie poniżej, przedstawia cały pojedynczy mecz w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Jak widzicie, graficznej rewolucji w porównaniu do wersji konsolowych z ubiegłego roku nie ma. Jednak dla graczy PC-towych zdecydowanie ważniejszy jest fakt, że Pro Evolution Soccer 2018 będzie wyglądać tak nie tylko na PlayStation 4 oraz Xboksie One, ale również na komputerach osobistych. Firma Konami po latach traktowania tej platformy jak piąte koło u wozu wreszcie zrównała ją z konsolami obecnej generacji: jeszcze podczas targów E3 zapowiedziano, że w tym roku to wersja na blaszaki zaprezentuje najwyższą jakość oprawy wizualnej. Brzmi to obiecująco, jednak znając podejście Japończyków do odsłon PC-towych w poprzednich latach (poprzednia część otrzymała od nas notę 9/10 na PlayStation 4, z kolei na komputerach – 5/10) wstrzymałbym się z przesadnym entuzjazmem do premiery – która nastąpi 14 września tego roku.

W przypadku poprzednich odsłon Pro Evolution Soccer wersja na PC była dla Konami bardziej przykrym obowiązkiem niż priorytetem. W tegorocznej edycji ma się to zmienić. - Piętnaście minut rozgrywki z Pro Evolution Soccer 2018 w rozdzielczości 4K - wiadomość - 2017-06-18
W przypadku poprzednich odsłon Pro Evolution Soccer wersja na PC była dla Konami bardziej przykrym obowiązkiem niż priorytetem. W tegorocznej edycji ma się to zmienić.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Pro Evolution Soccer 2018
  2. Analizujemy grę Pro Evolution Soccer 2018 – było bardzo dobrze, ma być jeszcze lepiej