Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2009, 11:09

autor: Hed

Produkcja Uncharted 2: Among Thieves ukończona

Nathan Drake, bohater serii Uncharted, słynie z tego, że potrafi odszukać każdy drogocenny skarb. Tym razem złoto jest bliżej niż myśli, bo jego najnowsze przygody, czyli Uncharted 2: Amongst Thieves weszły w fazę gold. Firma Naughty Dog ukończyła więc pracę nad produkcją, która ruszy do tłoczni aby później znaleźć się na półkach sklepowych. Premierę oczekiwanej gry wyznaczono na październik.

Nathan Drake, bohater serii Uncharted, słynie z tego, że potrafi odszukać każdy drogocenny skarb. Tym razem złoto jest bliżej niż myśli, bo jego najnowsze przygody, czyli Uncharted 2: Among Thieves weszły w fazę gold. Firma Naughty Dog ukończyła więc pracę nad produkcją, która ruszy do tłoczni aby później znaleźć się na półkach sklepowych. Premierę oczekiwanej gry wyznaczono na październik.

W Stanach Zjednoczonych tytuł pojawi się 13 października. Dokładna data premiery w Europie nie jest jeszcze znana. Warto przypomnieć, że gra prawdopodobnie znajdzie się w pakiecie z nową wersją konsoli PlayStation 3. Na amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się również kolejna wzmianka o możliwości wygrania edycji kolekcjonerskiej Uncharted 2 w turniejach (w USA).

Jeszcze przed zakupieniem pełnej wersji produkcji posiadacze PlayStation 3 będą mogli wypróbować jej tryb sieciowy w demie, które będzie dostępne pod koniec września. Naprawdę warto, bo twórcy stanęli na wysokości zadania także w tym przypadku, co mieliśmy okazję sprawdzić już w czerwcu tego roku. Nie wiemy jeszcze co dokładnie znajdzie się we wrześniowej próbce, ale można liczyć na dużo dobrej zabawy.

Produkcja Uncharted 2: Among Thieves ukończona - ilustracja #1