Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 14 kwietnia 2009, 18:09

Premiera SideWinder X3

Firma Microsoft poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu z serii SideWinder, obejmującej produkty do gier. Jest to SideWinder X3 Mouse — wydajna, wielofunkcyjna mysz do gier, w przystępnej cenie 179 zł*.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Microsoft poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu z serii SideWinder, obejmującej produkty do gier. Jest to SideWinder X3 Mouse — wydajna, wielofunkcyjna mysz do gier, w przystępnej cenie 179 zł*. Mysz umożliwia wygodne użytkowanie zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym. Jest wyposażona w osiem przycisków, a jej parametry zapewnia znany użytkownikom serii SideWinder laserowy mechanizm śledzenia o rozdzielczości 2000 dpi z możliwością przełączania podczas pracy w tryb wysokiej, średniej lub niskiej czułości. SideWinder X3 Mouse nie obciąża nadmiernie portfela, a równocześnie oferuje pełny zestaw funkcji przydatnych dla graczy.

„Z naszych badań wynika, że wygoda podczas gry jest głównym czynnikiem istotnym dla miłośników gier komputerowych” — powiedział Michał Chmiela, Business Account Manager w polskim oddziale Microsoft. „Mysz została zaprojektowana tak, aby mogła być używana prawą lub lewą ręką, a przy tym zachowuje małe rozmiary. Dzięki temu jest wygodna dla szerszej grupy użytkowników i nadaje się znakomicie zarówno do gier, jak i do codziennego użytku”.

Wydajność podczas gry i przystępna cena

Podobnie jak inne modele z tej serii, SideWinder X5 Mouse i oryginalna SideWinder Mouse, nowy model jest wyposażony w pięć programowalnych przycisków, które użytkownik może dostosować do swych preferencji. Mysz została przetestowana w ekstremalnych warunkach, a znamionowa trwałość głównych przycisków wynosi 10 mln kliknięć. Na uwagę zasługują ponadto następujące cechy i funkcje:

  • Oprogramowanie IntelliPoint umożliwiające tworzenie i przypisywanie makr.
  • Szerokie kółko przewijania z zapadkami, umożliwiające bardziej precyzyjne przewijanie.
  • Niskoprofilowe boczne przyciski, łatwo dostępne zarówno podczas gry, jak i codziennego użytkowania komputera.
  • Szerokie ślizgacze umożliwiające wygodne przesuwanie z wrażeniem lekkości i równowagi.

Cena i dostępność

Produkt SideWinder X3 Mouse zostanie wprowadzony do powszechnej sprzedaży w maju, a jego szacunkowa cena detaliczna to 179 zł*.

*Szacunkowa cena przy kursie Euro wynoszącym 4.4 PLN.