Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 10:40

autor: Muninn

Potwierdzono Letnią Wyprzedaż na Steamie - wyciekły tytuły przecenionych gier

W Internecie pojawily się przecieki z serwisu Steam, zawierające informacje na temat tytułów, które oferowane będą w ramach Letniej Wyprzedaży w niższej cenie. Ponadto informacje o zorganizowaniu promocji zostały potwierdzone przez przedstawiciela firmy Valve. Niestety, nie przedstawiono jeszcze oficjalnych wiadomości o tym, jakie tytuły zostaną przecenione .

Informacja o tym, że Letnia Wyprzedaż na pewno się odbędzie, została potwierdzona przez przedstawiciela firmy Valve, Mike’a Blaszczaka. Plotki głoszą, że promocja rozpocznie się najprawdopodobniej 12 lipca 2012. Ponadto na serwisie reddit.com pojawiła się wiadomość na temat przecieku z serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. Informacje dotyczą tytułów, które będą dostępne w czasie Letniej Wyprzedaży w niższej, promocyjnej cenie.

Letnia Wyprzedaż na Steamie - wyciekły tytuły przecenionych gier - ilustracja #1

Produkcje zostaną zebrane w kilka paczek, prezentowanych na poniższej liście. Linki przekierowują na odpowiednią podstronę serwisu cdr.thebronasium.com, na której znajduje się spis tytułów znajdujących się w danym zestawie.

Jeśli zaprezentowana zawartość Letniej Wyprzedaży zostanie potwierdzona, to wielbicieli komputerowych gier RPG z pewnością zainteresuje oferta Bethesdy, w której znajdują się dwie bestsellerowe produkcje z tej kategorii: Fallout: New Vegas oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. Oprócz tego ciekawą propozycję złoży też firma Paradox: w ramach pakietu będzie można otrzymać m.in. strategie Europa Universalis III (i dwa dodatki do niej: The Divine Wind oraz Walka o tron) i Warlock: Master of the Arcane, a także RPG Magicka: Vietnam i Mount & Blade.

Fani strategii, także ekonomicznych, z pewnością będą zaciekawieni paczką od Kalypso. Długie godziny spędzone przy monitorze zagwarantują m.in. Tropico 3 i Tropico 4, Disciples III (z dodatkiem Wskrzeszenie), Jagged Alliance - Back in Action czy Airline Tycoon 2. Rewelacyjną składankę gier zaoferuje również Square-Enix. W tej paczce znajdą się m.in. trzy części serii Hitman, Deus Ex i Tomb Raider, a także Just Cause 2 (z DLC) oraz Thief 2: The Metal Age (wraz z częścią pierwszą tego tytułu).

Niestety, zawartość paczek nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez serwis Steam, więc mogą one jeszcze ulec modyfikacjom. Cena prawie wszystkich pakietów wynosi 99,99 dolarów (przy zestawach 1C Collection Pack, Stardock Collection Pack i Railworks 3 podana jest kwota 39,99 dolarów), chociaż ona również może zostać zmieniona do czasu oficjalnego rozpoczęcia promocji.

Letnia Wyprzedaż na Steamie - wyciekły tytuły przecenionych gier - ilustracja #3
W czasie Letniej Wyprzedaży przeceniony zostanie m.in Deus Ex: Bunt Ludzkości
  1. Oficjalna strona firmy Valve
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Czekasz na Letnią Wyprzedaż Steama?

Nie, i tak nic tam nie kupię.
42,7%
Spokojnie czekam, jak będzie to będzie.
39,7%
Już od dawna! Specjalnie oszczędzam, niech już ruszy!
17,6%
Zobacz inne ankiety