Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 09:34

autor: Hed

Premiera trzeciego epizodu The Walking Dead w sierpniu

Trzeci epizod The Walking Dead będzie gotowy w połowie sierpnia. Dokładna data premiery gry jest jeszcze nieznana, ale Telltale Games zrobi wszystko, aby fani dostali ją jak najszybciej.

Premiera trzeciego epizodu The Walking Dead w sierpniu - ilustracja #1
Kolejne starcie z zombie w sierpniu.

Firma Telltale Games zapowiedziała, że trzeci epizod The Walking Dead pojawi się w przyszłym miesiącu, chociaż jego dokładna data premiery jest trudna do określenia. „Nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu” – napisał producent na swoim blogu – „ale możemy powiedzieć, że odcinek będzie gotowy w połowie sierpnia”. Producent zapewnił, że pracuje nad tym, aby kolejne odsłony serii pojawiały się szybciej.

„Naszym celem od początku było dostarczanie epizodów gier tak szybko jak to możliwe, we wszystkich regionach i na każdej z platform” – zapewniła firma Telltale. Producent będzie starał się wypracować taką sytuację z partnerami i postara się o lepszą komunikację z odbiorcami. „Możecie być pewni, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby epizody trafiały do was tak szybko jak to możliwe” – przekonują twórcy The Walking Dead i wielu innych serii.

Telltale Games rzeczywiście ma pewien problem ze słownością i komunikacją. Po premierze pierwszego odcinka The Walking Dead, która nastąpiła pod koniec kwietnia, gracze musieli czekać aż dwa miesiące na kolejną część. Przez ten czas producent nie potrafił przekazać fanom, kiedy dokładnie mogą spodziewać się kolejnej przygody. Tygodniowe opóźnienie zaliczyła też wersja epizodu drugiego na PlayStation 3.

Premiera trzeciego epizodu The Walking Dead w sierpniu - ilustracja #2Osoby, które grały w The Walking Dead wiedzą chyba, że warto czekać na kolejne odsłony serii. Nowa produkcja studia Telltale, znanego między innymi z przygodówek Sam & Max, czy Tales of Monkey Island, zbiera bardzo pochlebne opinie. Zapracowały na to takie aspekty gry jak ciekawa fabuła i postacie, nietypowa rozgrywka, czy ogólny klimat. Dzięki temu pierwszy epizod The Walking Dead został kupiony ponad milion razy.

  1. Oficjalna strona firmy Telltale Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.