Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 09:22

autor: Kono

Sukces gry Dead State na Kickstarterze. Twórcy zebrali ponad 330 tysięcy dolarów

Zespół DoubleBear, autorzy gry Dead State, zdołał zebrać ponad 330 tysięcy dolarów za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Pozwoli to na wprowadzenie do tego turowego RPG kilku ciekawych dodatków.

Kilka godzin temu zakończyło się kickstarterowe finansowanie gry Dead State, autorstwa zespołu DoubleBear Productions. Twórcy, z Brianem Mitsodą na czele, zgromadzili ponad 330 tysięcy dolarów, co pozwoli im na wprowadzenie kilku dodatków do finalnego produktu.

Sukces gry Dead State na Kickstarterze. Twórcy zebrali ponad 330 tysięcy dolarów - ilustracja #1
Dead State

W związku z tym, że gracze zapłacili o wiele więcej, niż początkowo prosili twórcy ze studia DoubleBear Productions, w grze Dead State pojawi się kilka interesujących bonusów. Otrzymamy:

  • trzynaście dodatkowych broni (trzy z nich zostaną wybrane przez fanów na forum),
  • kilku nowych sojuszników,
  • cztery nowe obszary oraz poprawiony wygląd już stworzonych map,
  • usprawnienie animacji ataków,
  • kosmetyczne opcje w ramach tworzenia postaci oraz większą różnorodność wyglądu zombie,
  • nowy obszar The City, oferujący ciekawe nagrody dla najodważniejszych,
  • zwierzęta (w tym psy w roli sojuszników),
  • kilka innych dodatków, których pełną listę możecie zobaczyć tutaj.

Początkowo zespół DoubleBear Productions prosił fanów o przynajmniej 150 tysięcy dolarów, co pozwoliłoby na ukończenie wersji PC i wprowadzenie jej do dystrybucji cyfrowej. Twórcy jedną trzecią tej sumy zdołali zebrać w ciągu 24 godzin od umieszczenia akcji na Kickstarterze, a założony cel osiągnęli na 11 dni przed jej końcem.

Dead State to turowa gra RPG charakteryzująca się systemem umiejętności i współczynników postaci, mnóstwem dialogów oraz otwartym światem. Jej akcja toczyć się będzie w stanie Teksas, pewien czas po masowej inwazji zombie. Projekt jest pierwszym dziełem studia DoubleBear i zadebiutuje pod koniec roku na pecetach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead State

Dead State