Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 stycznia 2009, 19:37

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Władca Pierścieni: Podbój

„Witaj w oficjalnym poradniku do gry Władca Pierścieni: Podbój. Tekst ten zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich szesnastu misji składających się na dwie kampanie dla pojedynczego gracza. W opisie każdego etapu znajduje się przede wszystkim dokładna mapka okolicy, na której zaznaczone są między innymi strefy wykonywania celów misji."

„Witaj w oficjalnym poradniku do gry Władca Pierścieni: Podbój. Tekst ten zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich szesnastu misji składających się na dwie kampanie dla pojedynczego gracza. W opisie każdego etapu znajduje się przede wszystkim dokładna mapka okolicy, na której zaznaczone są między innymi strefy wykonywania celów misji. Ponadto dokładnie opisuję wszystkie zlecane przez grę zadania, podając sugestie odnośnie doboru najlepszej klasy postaci. Oprócz opisu przejścia obu kampanii w poradniku zawarłem ponadto szereg wskazówek dla mniej zaawansowanych graczy, dotyczących między innymi warunków ponoszenia klęski, znaczenia bohaterów na polu bitwy czy zalet i wad poszczególnych klas postaci. Powodzenia i miłej gry!” - „Stranger”

Władca Pierścieni: Podbój - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Władca Pierścieni: Podbój w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.