Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 marca 2009, 19:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Men of War

„Witaj w poradniku do Men of War, hitowego RTS-a będącego kontynuacją znanych Soldiers: Heroes of WWII i Faces of War. Gra momentami nie należy do najłatwiejszych, więc mam nadzieję, iż opis przejścia wszystkich 19 misji z trzech głównych kampanii, który znajdziesz w tym tekście pozwoli Ci bezboleśnie uporać się z wszelkimi „zagwozdkami” na jakie natrafisz podczas rozgrywki.

„Witaj w poradniku do Men of War, hitowego RTS-a będącego kontynuacją znanych Soldiers: Heroes of WWII i Faces of War. Gra momentami nie należy do najłatwiejszych (przyczynia się do tego m.in. nadal kulejąca tzw. „aktywna pauza”), więc mam nadzieję, iż opis przejścia wszystkich 19 misji z trzech głównych kampanii, który znajdziesz w tym tekście pozwoli Ci bezboleśnie uporać się z wszelkimi „zagwozdkami” na jakie natrafisz podczas rozgrywki. Dołożyłem bowiem wszelkich starań by solucja była jak najdokładniejsza.” - „PaZur_76”

Men of War - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Men of War w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.