Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2011, 10:00

autor: Arakin

Nowe mapy do Call of Duty: Black Ops w maju?

Nowy zestaw map do Call of Duty: Black Ops będzie się nazywać Escalation i 3 maja ukaże się na konsole Xbox 360. Takie informacje zawiera reklama, która pojawiła się na łamach australijskiego oddziału sieci sklepów GAME.

Nowy zestaw map do Call of Duty: Black Ops będzie się nazywać Escalation i 3 maja ukaże się na konsolę Xbox 360. Takie informacje zawiera reklama, która pojawiła się na łamach australijskiego oddziału sieci sklepów GAME.

Ogłoszenie ujawnia, że tak samo jak w przypadku poprzedniego pakietu First Strike, gracze otrzymają 5 map: cztery przeznaczone do tradycyjnych rozgrywek sieciowych, natomiast ostatnia umożliwi zabawę w specjalnym trybie Zombie, który polega na odpieraniu kolejnych fal nieumarłych.

Plansze reklamowane są jako Seize the Zoo, Take the Hotel, Secure the Convoy, Raid the Stockpile oraz Survive Call of the Dead, i wnioskując z nazw pozwolą graczom na walkę w zoo, umożliwią odbicie hotelu oraz ochronę konwoju, a także dadzą możliwość przeprowadzenia szturmu na magazyny.

Biorąc pod uwagę umowę o wyłączności, jaką zawarły między sobą Activision oraz Microsoft, Escalation dostępne będzie najpierw na platformie Xbox Live. Miesiąc później z nowych map będą się cieszyć właściciele konsoli PlayStation 3, a fani pecetów zakupią dodatek dopiero pod koniec czerwca.

Cena DLC nie została podana w reklamie, jednak można założyć, że będzie wynosić 14 euro (ok. 56 złotych) – tyle samo, co w przypadku First Strike, który oferował podobną zawartość.

Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie drugiego pakietu map przez koncern Activision. Poniżej zaś prezentujemy reklamę o jakiej mowa w wiadomości.

Nowe mapy do Call of Duty: Black Ops w maju? - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.