Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2008, 10:25

autor: Filip Grabski

Nowa gra Hideo Kojimy za rok na Tokyo Game Show?

Japoński growy guru, twórca serii Metal Gear Solid – Hideo Kojima, stwierdził, że prawdopodobnie będzie w stanie oglosić swój następny projekt na przyszłorocznych targach Tokyo Game Show.

Japoński growy guru, twórca serii Metal Gear Solid – Hideo Kojima, stwierdził, że prawdopodobnie będzie w stanie ogłosić swój następny projekt na przyszłorocznych targach Tokyo Game Show.

Podczas rozmowy z redaktorem japońskiego serwisu Famitsu, Kojima powiedział, że październik 2009 roku może stać się miesiącem ogłoszenia kolejnej gry, bowiem póki co „do końca roku jestem zajęty Metal Gear Online, ale na przyszłorocznych targach myślę, że będę w stanie coś ogłosić.”

Informacja nie zawiera praktycznie żadnego „mięsa” (prócz wymuszenia sporej dawki cierpliwości wśród fanów dzieł Kojima Productions), ale jeśli wierzyć zapowiedziom – nowym autorskim projektem Kojimy nie będzie kolejny Metal Gear Solid. Z drugiej jednak strony, ostatnimi MGS-ami spod ręki mistrza miały być zarówno część trzecia, jak i czwarta. Pozostaje być cierpliwym.

Nowa gra Hideo Kojimy za rok na Tokyo Game Show? - ilustracja #1
Robić czy nie robić piątego MGS-a – oto jest pytanie.

Filip Grabski

Filip Grabski

Z GRYOnline.pl współpracuje od marca 2008 roku. Zaczynał od pisania newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji tworzył treści dla serwisu Gameplay.pl. Obecnie przede wszystkim projektuje grafiki widoczne na stronie głównej (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Od 1994 roku z pełną świadomością zaczął użytkować pecety, czemu pozostaje wierny do dzisiaj. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury, zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej