Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 kwietnia 2004

Poradnik: Day of Defeat

Redakcja GRYOnline.pl, 28 kwietnia 2004, 19:08

Poradnik do gry sieciowej Day of Defeat osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Zawiera podstawowe informacje o tym popularnym modzie do gry Half-Life, a także listę dostępnego uzbrojenia i opis map odwzorowujących autentyczne pola bitew.

Recenzja: Far Cry

Fajek, 28 kwietnia 2004, 16:29

Far Cry – gra robiona od przeszło 3 lat w końcu trafia na sklepowe półki. Setki zdjęć, filmów, zapowiedzi skutecznie podtrzymywało zainteresowanie graczy. Far Cry to jedna z niewielu gier w historii przemysłu rozrywkowego, gdzie finalny produkt okazał się lepszy niż wszystko to, o czym mówili jego twórcy. Gra idealna? Nie, bo takie nie istnieją i nigdy nie powstaną. Ale bliska ideałowi. Zapraszamy do recenzji.

Square Enix anonsuje nowy dodatek do Final Fantasy XI

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2004, 16:02

Firma Square Enix oficjalnie zapowiedziała powstanie nowego, drugiego już dodatku do gry Final Fantasy XI. Chains of Promathia – bo tak będzie się nazywało nowe rozszerzenie, ukaże się na rynku japońskim jesienią (w Ameryce Północnej niewiele później).

Zło wtargnie do Twojego pokoju! Silent Hill 4: The Room coraz bliżej
Zło wtargnie do Twojego pokoju! Silent Hill 4: The Room coraz bliżej

Banzaai, 28 kwietnia 2004, 14:59

Fani serii Silent Hill i zarazem posiadacze PlayStation 2 oraz Xboxa (docelowo właśnie na te platformy ukaże się ta gra) z niepokojem czekają na najnowszą odsłonę.

II uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2004 już dostępne!

Redakcja GRYOnline.pl, 28 kwietnia 2004, 14:21

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy kolejne, zawierające bardzo obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów, uaktualnienie do wydanej pod koniec ubiegłego roku Wielkiej Encyklopedii GIER 2004.

Co dalej z Painkillerem?

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2004, 12:56

Na łamach serwisu HomeLAN ukazał się wywiad z Adrianem Chmielarzem, w którym ujawnia on trochę faktów na temat tego, co dalej będzie się działko z Painkillerem. W chwili obecnej People Can Fly pracuje nad dwoma rzeczami: konwersją gry na konsole Xbox, oraz aktualizacją trybu multiplayer, pozwalającą na bardziej optymalne działanie programu w sieci Internet.

Auto Assault w połączeniu ze SpeedTree

Elrond, 28 kwietnia 2004, 11:49

W weekend informowaliśmy was, iż jedną z gier pokazywanych przez firmę NCsoft na zbliżających się targach E3, będzie MMO produkowany przez NetDevil zatytułowany Auto Assault. Akcja tej gry toczyć będzie się w postapokaliptycznym świecie a'la Mad Max. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że świat ten stanie się jeszcze bardziej realistyczny dzięki zastosowanemu w procesie developingu pakietu SpeedTree.

Angielska wersja dodatku do Gothic II stoi pod dużym znakiem zapytania, polska wersja na rynku już w wakacje?

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2004, 10:23

Iomar Eisenwolf z JoWood, pełniący na oficjalnym forum firmy funkcję moderatora, podał do publicznej wiadomości informację, że wydanie angielskiej wersji dodatku do Gothic II, zatytułowanego Night of the Raven, utkwiło w martwym punkcie. Iomar, który kontaktował się z Markiem Olbertzem w tej sprawie, dowiedział się, iż jak na razie nic nie wskazuje na to, że projekt ujrzy światło dzienne.

THQ i Relic w jednym stali domu

Elrond, 28 kwietnia 2004, 10:02

W czasach, kiedy słyszy się o zamykaniu kolejnych firm uznanych już na rynku rozrywki elektronicznej a raczkujące studia kapitulują zanim jeszcze na ten rynek się dostały, dobre wiadomości oczekiwane są przez graczy jak przysłowiowa pierwsza jaskółka zwiastująca wiosnę. Taką też jaskółkę chciałbym wam dzisiaj przedstawić, bo według mnie można uznać za dobrą wiadomość przekształcenie się flirtu Relic Entertainment z firmą THQ w pełnoprawne małżeństwo.

Half-Life 2 - lato 2004

Łosiu, 28 kwietnia 2004, 09:27

Ledwo wczoraj do sieci przedostały się rewelacje dotyczące rychłej premiery trzeciego Dooma (patrz wiadomość „Za miesiąc w Gamestarze pierwsza recenzja Doom 3?”), a dziś inny niemiecki magazyn „PC Games” donosi o niezbyt odległej premierze Half-Life 2.

Russobit-M na targach E3 2004

eLKaeR, 28 kwietnia 2004, 09:09

Rosyjska korporacja Russobit-M zamierza pokazać w trakcie tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo) osiem gier. Przedstawiliśmy Wam pełną listę produktów rzeczonej firmy wydawniczej, które będzie można oglądać w Los Angeles od 11 do 14 maja 2004.

Kolejne dwie gry od Metropolis Software

Łosiu, 28 kwietnia 2004, 07:52

Metropolis Software, jedno z najstarszych polskich studiów develperskich, znane ze stworzenia takich tytułów jak Teenagent, czy wydany całkiem niedawno Gorky Zero: Fabryka Niewolników, uaktualniło swoją oficjalną stronę internetową i tym samym ujawniło światu, iż przygotowuje kolejne dwie gry. Pierwsza z nich stanowi kontynuację dobrze nam znanego cyklu Gorky (nosi tytuł „Gorky Zero: Aurora Watching”), druga zaś to całkowita nowość zatytułowana „Diabolique: License to Sin”.