Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2004

Poradnik: The Hobbit

Redakcja GRYOnline.pl, 26 kwietnia 2004, 19:18

„The Hobbit” opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce przed rozpoczęciem się trylogii „Władca Pierścieni”. W poradniku znajdziecie informacje o postaciach występujących w grze oraz jej dokładny opis przejścia.

Warcraft III Beta Competition startuje dzisiejszej nocy!

Phoenix, 26 kwietnia 2004, 15:15

Przy okazji wiadomości z dnia 18 kwietnia, tj. newsa: „Beta patch do WarCrafta III już dostępny!” pisaliśmy o tym, iż włodarze studia Blizzard Entertainment mają w planach zorganizowanie specjalnych rozgrywek w ramach testowania najnowszego beta patcha do WarCrafta III: Reign of Chaos oraz WarCrafta III: The Frozen Throne, których nagrodą będzie możliwość testowania World of WarCraft - gry z gatunku MMOcRPG, nad którą pracują obecnie programiści firmy.

Colin McRae Rally 04 i kolejny tydzień Sagi Fallout - promocje w Strefie Premium

Fajek, 26 kwietnia 2004, 14:45

Najgłośniejsza premiera zeszłego tygodnia – Colin McRae Rally 04 nie może być przez nas nie zauważona. Dlatego też ta znakomita gra trafia również do naszego sklepiku w promocyjnej, najniższej w Polsce cenie – 79 PLN!

Szczegółowe informacje o zmodyfikowanym systemie rozgrywek w najnowszym beta patchu gry WarCraft III

Phoenix, 26 kwietnia 2004, 14:35

Pierwsze informacje dotyczące nowego beta patcha do WarCrafta III: Reign of Chaos oraz WarCrafta III: The Frozen Throne pojawiły się na łamach serwisu Gry-OnLine.pl już 16 kwietnia („1.15? - Nadchodzi nowy patch do WarCrafta III”) zaś w dwa dni później pisaliśmy także o tym, iż wystartował specjalny serwer - Westfall - na którym to odbywają się testy wspomnianej poprawki programowej (vide news: „Beta patch do WarCrafta III już dostępny!”). Dzisiaj zaś mam przyjemność zaprezentować Wam nieco więcej szczegółów dotyczących zmian w systemie walk, które wprowadza nowa łatka.

Sequel Empire Earth w pierwszej połowie 2005 roku
Sequel Empire Earth w pierwszej połowie 2005 roku

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2004, 14:32

Koncern Vivendi Universal ogłosił dzisiaj interesującą wiadomość dla wszystkich fanów gry Empire Earth: w pierwszej połowie przyszłego roku pojawi się jej oficjalny sequel. Developer, firma Mad Doc Software poważnie potraktowała życzenia graczy i dlatego też, oprócz znanych z pierwowzoru elementów, pojawi się także mnóstwo innych, nowych czynników wpływających pozytywnie na jakość rozgrywki.

KotOR: The Sith Lords pod lupą
KotOR: The Sith Lords pod lupą

Elrond, 26 kwietnia 2004, 12:29

Kilka dni temu informowaliśmy o nowych szczegółach dotyczących sequela Star Wars: Knights of the Old Republic. Dzisiaj możemy z całą pewnością wszystko to potwierdzić ponieważ firma Obsidian Entertainment oficjalnie poinformowała o tworzeniu KoTOR: The Sith Lords. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie na oficjalnym forum firmy, a w dalszej części tej wiadomości kilka informacji, które załoga Electronic Gaming Monthly „wyciągnęła” od pana Avelone’a, głównego projektanta gry.

Wideload Games - nowe studio developerskie założyciela Bungie Software

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2004, 11:27

O tym, jak trudno jest porzucić zamiłowanie do produkcji gier komputerowych najlepiej przekonuje nas przypadek Alexandra Seropiana, który w dniu dzisiejszym zaanonsował powstanie nowego studia developerskiego, nazwanego Wideload Games. Seropian, który w 1991 roku założył Bungie Software, postanowił wycofać się w cień, niedługo po przejęciu jego firmy przez Microsoft.

Opublikowano nowy teaser promujący film Alone in the Dark
Opublikowano nowy teaser promujący film Alone in the Dark

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2004, 10:37

W sieci pojawił się nowy teaser promujący filmową adaptację słynnej serii gier o nazwie Alone in the Dark. Obraz zawiera scenę morderstwa muzealnego strażnika przez potwora z piekła rodem i daje mały pogląd co do kierunku, w którym zmierza cały film, reżyserowany przez Uwe Bolla.

Kolejne dwie „Pirackie” propozycje z Akelli

Łosiu, 26 kwietnia 2004, 10:15

W zeszły piątek znany rosyjski wydawca, firma 1C, przedstawiła listę gier, które zaprezentuje na tegorocznych targach E3. O wielu tytułach, które się na niej znalazły usłyszeliśmy wówczas po raz pierwszy. Wśród nich znalazły się także dwie pozycje produkowane przez firmę Akella, dobrze znana miłośnikom XVI-XVIII wiecznych pirackich klimatów (vel Sea Dogs czy Pirates of the Caribbean). Noszą one tytuły Captain Blood i Swashbucklers: Legacy of Drake, a poniżej nieco wam je przybliżę.

Japoński oddział Capcom anonsuje powstanie nowego studio developerskiego o nazwie Clover

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2004, 09:28

Japoński oddział Capcom zaanonsował powstanie nowego, niezależnego studio developerskiego o nazwie Clover. Na czele firmy, która oficjalnie rozpocznie działalność 1 lipca 2004 roku stanie Atsushi Inaba, producent takich tytułów jak Steel Battalion (Xbox) i Viewtiful Joe (GameCube). Powyższa informacja powinna zainteresować szczególnie posiadaczy konsol, gdyż to właśnie do nich będą kierowane nowe produkty, sygnowane logiem Clover Studio.

Thief III o krok od tłoczni?!
Thief III o krok od tłoczni?!

ComCo, 26 kwietnia 2004, 08:08

Seria Thief okryła się sławą wśród graczy głównie ze względu na nietypowe podejście do konwencji gier First Person Perspective (zamiast zabijać - unikać przeciwników). Już od dawna wiadomo również, że Garrett - średniowieczny złodziej, mistrz w swoim fachu - powróci na monitory komputerów w trzeciej części swoich przygód. Kiedy ostatnio wspominaliśmy o Thief: Deadly Shadows, wciąż niepewna była jedynie data rynkowego debiutu gry. Tymczasem okazało się, że w ciągu najbliższych kilku dni całość może uzyskać status „gold”!