Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 kwietnia 2004

Wielka premiera Colin McRae Rally 04 - EMPiK Łódź Galeria zaprasza

Fajek, 22 kwietnia 2004, 16:50

W związku z premierą gry rajdowej Colin McRae Rally 04, EMPiK Łódź Galeria przygotował specjalne atrakcje dla wszystkich, którzy odwiedzą Salon w dniach od 22 kwietnia aż do 2 maja. Każdy miłośnik wyścigów samochodowych biedzie mógł spróbować swoich sił w grze na komputerach firmy ACT.

Start europejskich beta testów gry Joint Operations

Phoenix, 22 kwietnia 2004, 15:35

Włodarze studia NovaLogic Ltd. podali wczoraj do informacji publicznej wiadomość o oficjalnym starcie beta testów ich najnowszej produkcji z gatunku wieloosobowej taktycznej gry akcji noszącej tytuł Joint Operations. Wspomniany proces odbywa się za pośrednictwem witryny NovaWorld i dostarczyć ma on niebagatelnych jak zapowiadają autorzy wrażeń. Wszakże gra ma podobno zawładnąć sercami społeczności sieciowych maniaków lubujących się w strzelankach. Pod względem graficznym gra wygląda naprawdę dobrze, jeśli dodatkowo wszystkie zapewnienia developera znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości to na rynku pojawi się kolejny hit.

W Emergency 3 zostanie wykorzystany silnik Vision Game Engine

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2004, 14:38

Wszystko wskazuje na to, że Sixteen Tons Entertainment planuje kontynuować serię gier strategicznych o nazwie Emergency i już wkrótce rozpocząć prace nad jej trzecią odsłoną. Takie oto rewelacje wynikają z oficjalnego oświadczenia niemieckiej firmy Trinigy GBMH, która udostępniła twórcom gry licencję na wykorzystanie autorskiego silnika o nazwie Vision Game Engine (pierwotnie określanego jako Vulpine Vision).

Prace nad kontynuacją Gore: Ultimate Soldier zawieszone!

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2004, 12:12

Wszystko wskazuje na to, że fani gry Gore: Ultimate Soldier nie doczekają się jej kontynuacji. Dalsza produkcja stoi bowiem pod dużym znakiem zapytania, o czym poinformował Joel Huenink na oficjalnym forum 4D Rulers.

Wybierz najlepsze logo do Football Manager 2005!
Wybierz najlepsze logo do Football Manager 2005!

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2004, 10:23

Ogłoszony w lutym bieżącego roku konkurs na projekt logo do gry Football Manager 2005 wchodzi w decydującą fazę. Firma Sports Interactive wybrała spośród sześciu tysięcy prac dziesięć najlepszych i udostępniła je na swojej oficjalnej stronie w formie ankiety. To właśnie gracze zdecydują, który z projektów ujrzą w nowym programie, wybierając – ich zdaniem – ten najlepszy.

Middle-Earth Online dopiero w 2005 roku

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2004, 09:50

Jest już pewne, że zapowiadany pierwotnie na listopad MMORPG Middle-Earth Online, ukaże się dopiero w przyszłym roku. Vivendi Universal wspólnie z producentem gry, firmą Turbine Entertainment, podjęli decyzję o przesunięciu premiery ze względów czysto technicznych. Uznano, że lepiej popracować jeszcze nad zawartością programu niż spieszyć się i opublikować niedokończony produkt.

Eidos Interactive na targach E3 2004

ComCo, 22 kwietnia 2004, 08:32

Korporacja Eidos Interactive podała listę tytułów, które zamierza zaprezentować na tegorocznej edycji targów E3 (Electronic Entertainment Expo). Firma zamierza skupić się na promocji dwóch, ciekawie zapowiadających się tytułów, zaś omawiana ekspozycja będzie miała miejsce w dniach 11-14 maja w Los Angeles.

Top 10 gier w US (22/04/04)

ComCo, 22 kwietnia 2004, 07:39

Na czele kolejnego zestawienia bestsellerowych gier komputerowych w USA znalazł się tzw. zestaw „musisz-mieć” dla miłośników strzelanek FPS. Battlefield Vietnam, Far Cry oraz Unreal Tournament 2004 to bez wątpienia jedne z najlepszych produkcji ostatnich tygodni i zasłużenie przypadły im trzy pierwsze miejsca. Trochę dziwi odległa, 8. lokata drugiej części przygód agenta Sama Fishera, pt. Splinter Cell: Pandora Tomorrow, jednak myślę, że zachodni gracze stopniowo przekonują się do tej pozycji (naprawdę warto!).

Twój własny statek kosmiczny w świecie gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided

eLKaeR, 22 kwietnia 2004, 07:07

Już jesienią bieżącego roku koncern LucasArts powinien wydać debiutancki dodatek, dedykowany popularnej grze z gatunku MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies: An Empire Divided i noszący podtytuł Jump to Lightspeed. Rynkową premierę produktu poprzedzą oczywiście kompleksowe beta-testy. Jednakże zanim wystartują sieciowe próby, ekipa wortalu GRY-OnLine chciałaby przedstawić Wam precyzyjne dane tekstowo-graficzne nt. omawianego rozszerzenia.