Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2004

Poradnik: Counter-Strike: Condition Zero

Redakcja GRYOnline.pl, 15 kwietnia 2004, 20:06

Przed Wami poradnik do Counter-Strike: Condition Zero, pomyślany przede wszystkim jako pomoc dla mniej doświadczonych graczy. Zawiera opis wszystkich misji wraz z mapą i analizą taktyczną sytuacji zaistniałej na starcie każdego poziomu.

Ważna wiadomość dla klubowiczów MayClub

Soulcatcher, 15 kwietnia 2004, 19:54

Minęły już dwa lata od momentu uruchomienia MayClub, nadeszła więc pora na zmiany. Kierując się w dużej mierze waszymi cennymi sugestiami, uznaliśmy, iż optymalnym rozwiązaniem będzie ujednolicenie naszej oferty poprzez wprowadzenie tylko jednego abonamentu MayClub (funkcjonalnie odpowiadającego dotychczasowemu abonamentowi srebrnemu) i zastąpienie nim dotychczasowych abonamentów. Mamy nadzieję, iż w ten sposób uda nam się jeszcze bardziej usprawnić i polepszyć jakość świadczonych przez nas usług a Wam da jeszcze większą satysfakcję z bycia jednym z klubowiczów MayClub.

Zmiany na Wortalu GRY-OnLine 15 Kwietnia 2004

Soulcatcher, 15 kwietnia 2004, 18:11

Witajcie Szanowni Czytelnicy. Jak co roku na wiosnę wprowadzamy większe niż zazwyczaj zmiany i ulepszenia w działaniu naszego Wortalu. Aby łatwiej było wam zapoznać się z nową funkcjonalnością www.gry-online.pl postaram się zebrać w poniższej wiadomości nowinki i poprawki jakie zawitały na nasze serwisy tej wiosny.

World of WarCraft - Alliance and Horde Phase
World of WarCraft - Alliance and Horde Phase

Phoenix, 15 kwietnia 2004, 16:00

19 marca bieżącego roku, czyli niespełna miesiąc temu włodarze firmy Blizzard Entertainment oficjalnie rozpoczęli proces testowania swojej najnowszej gry z gatunku MMOcRPG, która jak zapewne wiecie nosi nazwę World of WarCraft. Od momentu tego w ogólnoświatowym Internecie pojawiło się wiele artykułów, zapowiedzi i dzienników sporządzonych przez beta testerów. Jeden z takich tekstów znalazł się również na łamach serwisu Gry-OnLine. Jeśli jeszcze go nie czytaliście serdecznie do tego zachęcam. W jednym z akapitów doczytać można, iż w ówczesnej wersji gry nie udostępniono aż 4 ras grywalnych. Jest to jeden z aspektów dzisiejszego newsa.

Ubi Soft Entertainment na targach E3 2004

eLKaeR, 15 kwietnia 2004, 15:23

Świeżo zapowiedziana gra pt. Brothers in Arms, jak również The Settlers V i sequel Prince of Persia: The Sands of Time – oto niewielki fragment listy produktów, które zamierza zaprezentować publiczności korporacja elektroniczno-rozrywkowa Ubi Soft Entertainment podczas tegorocznej edycji targów E3 (Electronic Entertainment Expo) – od 11 do 14 maja 2004 w Los Angeles. Zainteresowanych zachęcamy, aby oglądnęli pełną wersję wspomnianego zestawienia.

10 najlepiej sprzedających się gier w USA (15/04/04)

Elrond, 15 kwietnia 2004, 13:54

Jak co tydzień, serwis NPD opublikował listę 10 najlepiej sprzedających się gier na PC u Wielkiego Brata czyli w USA. Zestawienie, które możecie obejrzeć w dalszej części tej wiadomości obejmuje tydzień 28.03-03.04. Jak widać, Far Cry poczyna sobie coraz śmielej, powoli pnąc się na szczyt, natomiast niedawny “władca” notowań, Call of Duty, znalazł się na pozycji spadkowej.

Komunikat techniczny (15/04/04)

Fajek, 15 kwietnia 2004, 13:23

W związku z wprowadzaniem zmian oraz nowych usług na serwisie GRY-OnLine, wortal nie będzie czynny dziś, tj. 15 kwietnia w godzinach 17-19. Okres ten może nieznacznie się wydłużyć ze względu na rozległy zakres prac.

Plan turniejów na „POZNAŃ GAME ARENA”

Łosiu, 15 kwietnia 2004, 12:37

Dwa dni temu mieliśmy przyjemność poinformować was, iż w dniach 20-23 kwietnia w Poznaniu, przy okazji Targów INFOSYSTEM 2004, odbędą się Targi Gier Komputerowych „POZNAŃ GAME ARENA”. Dziś z kolei przekażemy wam, jakich turniejów możecie spodziewać się na tej imprezie, przypomnę, zorganizowanej m.in.: dzięki firmie Play Sp. z.o.o., EMPiK Megastore Poznań oraz spółce Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Buka anonsuje Sign of Darkness, pierwszy dodatek do Battle Mages
Buka anonsuje Sign of Darkness, pierwszy dodatek do Battle Mages

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2004, 12:37

Firma Buka Entertainment zapowiedziała wydanie pierwszego dodatku do Battle Mages, zatytułowanego Sign of Darkness. Gra została przygotowana przez studio Targem Games i ukaże się pod koniec bieżącego roku. Program zaoferuje cztery nowe kampanie, w których będziemy świadkiem dramatycznych wydarzeń, mających korzenie na długo przed tym, jak Shadow of Warlock pojawił się w Daenmorze.

.kkrieger - grywalna wersja beta FPS-a, zajmującego 96 kilobajtów!

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2004, 10:55

Powstający przeszło dwa lata projekt .kkrieger wreszcie doczekał się grywalnej wersji beta. Jest to kolejny FPS i w zasadzie nie byłoby w tym fakcie nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden fakt: gra zajmuje tylko 96 kilobajtów! Co można umieścić w tak niewielkim pliku? Okazuje się, że całkiem sporo.

Cleric odłożony na półkę

Elrond, 15 kwietnia 2004, 10:50

Kojarzycie grę Cleric? Produkcję w konwencji horroru, której akcja rozgrywa się w szesnastowiecznej Rosji? Dawno nie pojawiły się żadne nowe informacje dotyczące tej gry, co wydaje się dość dziwne patrząc na zbliżający się wielkimi krokami termin wydania. Wszystko wyjaśniło się po wejściu na oficjalną stronę developerów Clerica, firmy Plutonium Games. Otóż bardzo prawdopodobne jest, iż nie usłyszymy już o tej grze nic więcej.

Interplay anonsuje sequel Kingpin i kilka innych gier, opartych o dawno wymarłe marki.

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2004, 08:53

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Interplay, na której podsumowano ostatnie wyniki finansowe koncernu, jego włodarze ujawnili kilka interesujących wiadomości odnośnie nowych produktów, jakie firma w najbliższym czasie zamierza opublikować na rynku. Na pierwszy ogień pójdzie nowy Kingpin – sequel kontrowersyjnego i niegdyś popularnego FPS-a.

Mythic zapowiada nowy dodatek do Dark Age of Camelot

Łosiu, 15 kwietnia 2004, 08:17

Firma Mythic Entertainment, producent i amerykański wydawca znakomitego MMOcRPG zatytułowanego Dark Age of Camelot, uparcie i zdecydowanie kontynuuje rozwój swojego sztandarowego tytułu, który obecnie bez przeszkód można zaliczyć do jednego z najpopularniejszych MMO na świecie. Gra ta zadebiutowała w roku 2001 zdobywając olbrzymią popularność i co najlepsze na przestrzeni kilku kolejnych lat, nie utraciła jej, a jedynie umocniła się, pomimo pojawienia się takich konkurencyjnych pozycji jak Star Wars Galaxies czy Shadowbane. Jest tak, ponieważ Mythic nieustannie rozbudowuje DAoC o nowe elementy. Już w 2002 roku pojawił się pierwszy add-on, Shrouded Isles, następnie Foundations , całkiem niedawno zadebiutował Trials of Atlantis, a na wiosnę/lato tego roku planowane jest wprowadzenie kolejnego - New Frontiers. Całkiem sporo tego, a jak dowiedzieliśmy się dziś, to jeszcze nie koniec. Mythic

Top 20 gier w UK (15/04/04)

eLKaeR, 15 kwietnia 2004, 07:23

Agent z gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow nadal przewodzi w zestawieniu brytyjskich bestsellerów elektroniczno-rozrywkowych, przygotowywanym wspólnym wysiłkiem organizacji ChartTrack i ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association). Najnowszą wersję listy hitów (o poprzedniej odsłonie pisaliśmy 6 kwietnia 2004) opracowano w oparciu o dane, zebrane w okresie od 3 do 10 kwietnia 2004.

Linia nVidia GeForce 6 oficjalnie. Pojedynek GeForce 6800 Ultra vs. Radeon 9800 XT.

eLKaeR, 15 kwietnia 2004, 07:07

Już niebawem sklepowe półki zapełnią się nowymi kartami graficznymi, zbudowanymi w oparciu o układy z szóstej generacji rodziny nVidia GeForce m.in. przez ASUS, Gainward i PNY Technologies. Urządzenia wyposażone będą nie tylko w podstawową wersję procesora NV40 (6800), ale także w jego mocniejszy wariant (6800 Ultra). Górny pułap cenowy powinien być zamknięty w granicach poziomu 500 USD, czyli równowartości około 2100 PLN. Natomiast w licznym gronie rekomendowanych gier figurują np. Battlefield Vietnam, Colin McRae Rally 04, Far Cry, Painkiller i Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Zapraszamy do obejrzenia danych technicznych, dwóch przykładowych fotografii i wybranych rezultatów testu komparatywnego internetowego serwisu Hardware Analysis (pojedynek z ATI Radeon 9800 XT).