Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2004

Dodatek do Star Chamber zapowiedziany

Elrond, 10 kwietnia 2004, 13:10

Firma Nayantara Studios, tworząca innowacyjne gry sieciowe, wśród których na czołowej pozycji plasuje się Star Chamber, strategiczna gra w konwencji S-F, zapowiedziała wydanie pierwszego dodatku do wspomnianej pozycji. Dodatek ten nosi nazwę Incursions czyli Ataki a datę jego ukazania się na rynku zapowiedziano na 28 czerwca tego roku.

Laser Squad Nemesis - kampania dla jednego gracza

Elrond, 10 kwietnia 2004, 12:30

Jak to już anonsowaliśmy wcześniej, bracia Gollop, twórcy serii X-Com dotrzymali słowa i poinformowali o dodaniu do turowej strategii Laser Squad Nemesis, trybu dla pojedynczego gracza. Tak więc wszyscy gracze, którzy z nieufnością patrzą na wieloosobowe rozgrywki sieciowe będą mogli również dołączyć do rzeszy fanów Laser Squad. Gra jest dostępna bezpośrednio z sieci za 19.95 USD (ok. 75 zł). W cenie tej otrzymamy oprócz gry także możliwość darmowych poprawek przez 2 lata oraz miesięczną subskrypcję na grę sieciową.

Dodatek do Call of Duty zapowiedziany oficjalnie

Elrond, 10 kwietnia 2004, 12:13

Kilka dni temu informowaliśmy was o planach Activision dotyczących wydania dodatku do gry Call of Duty. Dzisiaj te informacje stały się faktem i firma oficjalnie zapowiedziała United Offensive. Gracze preferujący rozgrywkę solową spodziewać się mogą dodatkowej kampanii wraz z nowymi broniami, wyposażeniem i umiejętnościami a gracze, którzy wolą walkę z "żywymi" przeciwnikami otrzymają nowe mapy oraz nowe tryby rozgrywki wieloosobowej. Dodatek United Offensive tworzony jest przez ludzi z Gray Matter Interactive Studios a jego wydanie przewidziano na jesień tego roku.

Starsiege Tribes i Tribes 2 za darmo przed premierą Tribes: Vengeance

eLKaeR, 10 kwietnia 2004, 07:23

PeCetowe gry o tytułach Starsiege Tribes i Tribes 2, wydane odpowiednio w 1998 i 2001 roku, ochrzczono mianem przysłowiowych kamieni milowych w ewolucji elektronicznej rozrywki (łącznie rozprowadzono blisko milion legalnych egzemplarzy w skali globu ziemskiego). Rzeczone produkty wyznaczyły pewne standardy w dziedzinie wieloosobowej zabawy zespołowej i już niebawem będą osiągalne całkowicie za darmo.

Ściągnijcie gratis soundtrack z Deux Ex: Invisible War!

eLKaeR, 10 kwietnia 2004, 07:07

Mieliście okazję grać w Deus Ex: Invisible War i przypadła Wam do gustu zaimplementowana ścieżka muzyczna? Jeśli tak, to powinniście zainteresować się ostatnim krokiem firmy Eidos Interactive. Otóż rzeczona elektroniczno-rozrywkowa korporacja umieściła właśnie w Sieci soundtrack, pochodzący ze wspomnianego produktu.