Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 kwietnia 2004

Asheron's Call po latach - drugi dodatek w drodze

ComCo, 13 kwietnia 2004, 18:37

Asheron's Call to jedna z pierwszych produkcji MMOcRPG, które z powodzeniem zadebiutowały i utrzymały się na rynku. Pomimo faktu, iż premiera pełnej wersji miała miejsce w odległym 1999 roku, z AC w dalszym ciągu związana jest duża społeczność graczy. I to właśnie w ramach podziękowania dla fanów developer programu, zespół Turbine Entertainment, zapowiedział przygotowanie drugiego rozszerzenia.

Matriarchat ze wschodu nadchodzi

Elrond, 13 kwietnia 2004, 15:30

A dokładniej z biura prasowego firmy Buka, pojawiła się informacja dotycząca FPS utrzymanego w klimatach SF, tworzonego przez ludzi z MADia (odpowiedzialnych m.in. za Echelon: Wind Warriors). Wspomniany FPS nosi nazwę Operation: Matriarchy a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują iż ukaże się już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

The Matrix Online zostanie zintegrowany z komunikatorem Instant Messenger

ComCo, 13 kwietnia 2004, 12:00

Firmy: Warner Brothers Interactive oraz America Online (AOL) poinformowały o podpisaniu ekskluzywnej umowy, na mocy której popularny komunikator internetowy Instant Messenger zostanie w pełni zintegrowany z nadchodzącą (i niecierpliwie wyczekiwaną przez fanów filmowej serii autorstwa braci Wachowskich) produkcją Massively Multiplayer Online, pt. The Matrix Online.

Vivendi Universal Games na targach E3 2004

ComCo, 13 kwietnia 2004, 11:13

Już tylko niecały miesiąc pozostał do tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo), które odbędą się w amerykańskim mieście Los Angeles. Kolejną korporacją wydawniczą, która zapowiedziała swój udział w opisywanej ekspozycji oraz ujawniła listę tytułów, jakie zamierza zaprezentować na dedykowanym stoisku, jest Vivendi Universal Games. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Badania nad wykorzystaniem wczesnych komputerów w Europie. Wezwanie do ochotników.

Redakcja GRYOnline.pl, 13 kwietnia 2004, 10:27

Badacz z Uniwersytetu w Manchester, Wielka Brytania, poszukuje ludzi chętnych do udzielenia wywiadu w Polsce w kwietniu bieżącego roku. Wywiad dotyczyć będzie wykorzystania wczesnych komputerów osobistych w Europie.

Pierwsze zdjęcia konsoli N-Gage 2!
Pierwsze zdjęcia konsoli N-Gage 2!

ComCo, 13 kwietnia 2004, 10:07

Po dosyć słabym przyjęciu mobilnej platformy elektroniczno-rozrywkowej N-Gage, korporacja Nokia zapowiedziała stworzenie jej następcy, bez uciążliwych błędów konstrukcyjnych obecnych w pierwowzorze. Ów projekt zapewne znajduje się już w mocno zaawansowanym procesie developingu, gdyż w Sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne zestawy screenshotów, prezentujące N-Gage 2 w akcji.

„POZNAŃ GAME ARENA” - narodziny polskiego E3

Łosiu, 13 kwietnia 2004, 09:59

Amerykanie mają E3, Brytyjczycy ECTS, Niemcy targi w Lipsku, a Polacy... będą mieć Targi Gier Komputerowych „POZNAŃ GAME ARENA”. Tak, drodzy czytelnicy. Organizatorami imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie, EMPiK Megastore Poznań oraz firma Play Sp. z.o.o., i dzięki tym instytucjom w dniach 20-23 kwietnia, będzie nam dane wziąć udział w wielu turniejach z atrakcyjnymi nagrodami, pooglądać najnowocześniejsze akcesoria do gier (m.in.: kierownice, pady czy joysticki) oraz ujrzeć prezentacje najciekawszych nadchodzących i właśnie debiutujących gier.

Północnoamerykańskie "złoto" dla City of Heroes i Lineage II: The Chaotic Chronicle

eLKaeR, 13 kwietnia 2004, 09:55

Północnoamerykański katalog elektroniczno-rozrywkowej korporacji NCsoft będzie niebawem uzupełniony dwoma nowymi pozycjami z gatunku MMOcRPG. Rzeczony duet osiągnął właśnie tzw. złoty status, co jest równoznaczne z rozpoczęciem bezpośrednich przygotowań do komercyjnej dystrybucji (tłoczenie płyt, pakowanie pudełek etc.).

www.WarStory.net - odkrywanie tajemnicy postępuje
www.WarStory.net - odkrywanie tajemnicy postępuje

eLKaeR, 13 kwietnia 2004, 08:16

Zgodnie z ostatnimi zakulisowymi informacjami (vide news z 8 kwietnia 2004), firma developerska Gearbox Software ujawni pod koniec bieżącego tygodnia projekt, ukrywany obecnie w ramach tajemniczej witryny internetowej www.WarStory.net. Niniejsza sieciowa strona uległą ponownej aktualizacji, dzięki czemu możemy podziwiać kolejne motywy graficzne (D-3, D-2 i D-1).

Co przyniesie patch v.1.4 dla Call of Duty?

eLKaeR, 13 kwietnia 2004, 08:08

Entuzjaści gry Call of Duty zdążyli zapewne zainstalować już patch v.1.3 (24,7 MB), dedykowany ostatniemu dziełu pracowników studia Infinity Ward. Najbliższy tydzień powinien przynieść wszystkim fanom rzeczonego produktu kolejną poprawkę, oznaczoną numerem wersji 1.4.