Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 kwietnia 2004

Zachodni plan wydawniczy Nintendo dla konsoli GameCube

eLKaeR, 4 kwietnia 2004, 13:44

Japońska korporacja Nintendo jest kluczowym producentem elektroniczno-rozrywkowych pozycji, dedykowanych konsoli stacjonarnej o nazwie GameCube. Wielki koncern rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni przedstawił listę jedenastu własnych gier dla popularnej „Kostki”, które zagoszczą w zachodnich sklepach do końca bieżącego roku.

Hity marca 2004 wg GameSpot

eLKaeR, 4 kwietnia 2004, 11:22

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania nowego zestawienia (o poprzedniej edycji pisaliśmy 2 marca 2004) brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

Twórcy Savage założyli nowe studio i pracują nad FPS w klimatach fantasy

ComCo, 4 kwietnia 2004, 09:13

Część członków zespołu developerskiego S2 Games, którzy w przeszłości stworzyli popularną grę Savage, poinformowała o opuszczeniu firmy i założeniu zupełnie nowego studia - Offset Software. Ów team rozpoczął już prace nad swoim pierwszym projektem: strzelanką pierwszoosobową, której akcja będzie rozgrywać się w świecie fantasy i która została zatytułowana Project Epic.

Dwa dodatkowe, oficjalne poziomy do trybu Onslaught w UT2004

ComCo, 4 kwietnia 2004, 08:32

Na krótko przed premierą Unreal Tournament 2004, pracownicy Epic Games zapowiedzieli systematyczne wypuszczanie kolejnych map i ewentualnych poprawek systemowych do swojego dzieła. Słowo dane graczom to świętość, dzięki czemu na łamach serwisu GameSpot pojawiły się pierwsze, dodatkowe scenariusze do gry, teoretycznie dedykowane wyłącznie posiadaczom systemu operacyjnego Windows XP.

Dark Sector ponownie w produkcji; nowy trailer

ComCo, 4 kwietnia 2004, 08:10

Parę lat temu produkcje spod znaku Massively Multiplayer Online były zupełną nowością i mało która firma decydowała się na ich developing. W tamtych czasach studio Digital Extremes (m.in. bestsellerowa seria Unreal Tournament) musiało niestety wstrzymać prace nad własnym projektem MMO, pt. Dark Sector. I kiedy wydawało się, że w tej kwestii raczej nic się nie zmieni, przedstawiciele zespołu oficjalnie, po raz drugi, zaanonsowali ten tytuł!